fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Kinstellar – юридичний радник ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” щодо отримання 350-мільйонного кредиту ЄБРР

09/ 01/ 2018
  Січень 2018 року – Міжнародна юридична фірма Kinstellar виступила радником з українського права ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, найбільшого виробника сталі в Україні, у зв’язку з залученням підприємством синдикованого кредиту від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) на суму до 350 мільйонів доларів США. Згідно з повідомленням ЄБРР, цей кредит допоможе профінансувати найбільший інвестиційний проект у приватному секторі за останній час. Фінансування ЄБРР дозволить ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” модернізувати агломераційне виробництво на підприємстві й реконструювати одну з доменних печей комбінату. Цей проект допоможе знизити викиди вуглекислого газу та інших шкідливих речовин в атмосферу, а найважливіше – значно скоротити викиди пилу з поточних 14,7 тисяч тон на рік до близько 3 тисяч тон на рік. Кредит складається з траншу А у розмірі до 200 мільйонів доларів США, який надається безпосередньо ЄБРР, та траншу Б у розмірі до 150 мільйонів доларів США, який буде залучений шляхом синдикації від комерційних банків. Коментуючи трансакцію, радник та голова банківської та фінансової практики київського офісу Kinstellar Андрій Нікіфоров зазначив: Ми радіємо з можливості надати юридичну підтримку ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” у цьому визначному проекті, що підвищить не лише конкурентоспроможність підприємства, а також енергоефективність та екологічні показники його виробничої діяльності. Команда Kinstellar, яка працювала над проектом, складалася з радника Андрія Нікіфорова та юристів Сергія Михайлика та Юлії Ейсмонт. ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” належить глобальній металургійній компанії ArcelorMittal, найбільшому в світі виробнику сталі, дохід якого за 2016 рік склав 56,8 мільярдів доларів США. Kinstellar є провідною незалежною юридичною фірмою у країнах з перехідною економікою на території Європи та Центральної Азії. Наші юристи спеціалізуються на супроводженні складних трансакцій в усіх основних галузях економіки у всіх юрисдикціях Kinstellar. Юридичну фірму Kinstellar було засновано у листопаді 2008 року шляхом виділення центральноєвропейських офісів Linklaters (Братислава, Бухарест, Будапешт, Прага). Згодом було відкрито нові офіси у Белграді, Стамбулі, Алмати, Софії та Києві. Kinstellar надає послуги незмінно високої якості у всіх юрисдикціях, практикуючи інтегрований та комплексний стиль роботи. З-поміж клієнтів фірми – великі корпорації, фінансові установи та глобальні юридичні фірми.

Січень 2018 року – Міжнародна юридична фірма Kinstellar виступила радником з українського права ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”, найбільшого виробника сталі в Україні, у зв’язку з залученням підприємством синдикованого кредиту від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) на суму до 350 мільйонів доларів США.

Згідно з повідомленням ЄБРР, цей кредит допоможе профінансувати найбільший інвестиційний проект у приватному секторі за останній час. Фінансування ЄБРР дозволить ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” модернізувати агломераційне виробництво на підприємстві й реконструювати одну з доменних печей комбінату. Цей проект допоможе знизити викиди вуглекислого газу та інших шкідливих речовин в атмосферу, а найважливіше – значно скоротити викиди пилу з поточних 14,7 тисяч тон на рік до близько 3 тисяч тон на рік.

Кредит складається з траншу А у розмірі до 200 мільйонів доларів США, який надається безпосередньо ЄБРР, та траншу Б у розмірі до 150 мільйонів доларів США, який буде залучений шляхом синдикації від комерційних банків.

Коментуючи трансакцію, радник та голова банківської та фінансової практики київського офісу Kinstellar Андрій Нікіфоров зазначив: “Ми радіємо з можливості надати юридичну підтримку ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” у цьому визначному проекті, що підвищить не лише конкурентоспроможність підприємства, а також енергоефективність та екологічні показники його виробничої діяльності”.

Команда Kinstellar, яка працювала над проектом, складалася з радника Андрія Нікіфорова та юристів Сергія Михайлика та Юлії Ейсмонт.

ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” належить глобальній металургійній компанії ArcelorMittal, найбільшому в світі виробнику сталі, дохід якого за 2016 рік склав 56,8 мільярдів доларів США.

Kinstellar є провідною незалежною юридичною фірмою у країнах з перехідною економікою на території Європи та Центральної Азії. Наші юристи спеціалізуються на супроводженні складних трансакцій в усіх основних галузях економіки у всіх юрисдикціях Kinstellar.

Юридичну фірму Kinstellar було засновано у листопаді 2008 року шляхом виділення центральноєвропейських офісів Linklaters (Братислава, Бухарест, Будапешт, Прага). Згодом було відкрито нові офіси у Белграді, Стамбулі, Алмати, Софії та Києві. Kinstellar надає послуги незмінно високої якості у всіх юрисдикціях, практикуючи інтегрований та комплексний стиль роботи. З-поміж клієнтів фірми – великі корпорації, фінансові установи та глобальні юридичні фірми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: