fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Kinstellar – юридичний радник Marriott щодо відкриття готелю Aloft Kiev

11/ 05/ 2018
  Травень 2018 року – юридична фірма Kinstellar виступила юридичним радником International Hotel Licensing Company S.a r.l., дочірньої компанії Marriott International, у зв’язку з відкриттям готелю Aloft Kiev, першого готелю під управлінням Marriott International в Україні. Київський офіс Kinstellar надав клієнту повний спектр юридичних послуг з українського права, у тому числі з питань правового регулювання сфери нерухомості, договірного, корпоративного та конкурентного права, а також питань валютного регулювання. Юристи Kinstellar також успішно отримали відповідний дозвіл на концентрацію Антимонопольного комітету України. Проект супроводжувала команда Kinstellar під керівництвом Костянтина Лікарчука (керуючого партнера) та Андрія Нікіфорова (радника) за участю Микити Ноти (радника), Вікторії Письменної, Юлії Ейсмонт та Олега Андрейківа (юристів), а також Мар’яни Антонович та Олександра Плачинти (молодших юристів). Kinstellar є провідною незалежною юридичною фірмою у країнах з перехідною економікою на території Європи та Центральної Азії. Наші юристи спеціалізуються на супроводженні складних трансакцій в усіх основних галузях економіки у всіх юрисдикціях Kinstellar. Юридичну фірму Kinstellar було засновано у листопаді 2008 року шляхом виділення центральноєвропейських офісів Linklaters (Братислава, Бухарест, Будапешт, Прага). Згодом було відкрито нові офіси у Белграді, Стамбулі, Алмати, Софії, Києві та Ташкенті. Kinstellar надає послуги незмінно високої якості у всіх юрисдикціях, практикуючи інтегрований та комплексний стиль роботи. З-поміж клієнтів фірми – великі корпорації, фінансові установи та глобальні юридичні фірми.

Травень 2018 року – юридична фірма Kinstellar виступила юридичним радником International Hotel Licensing Company S.a r.l., дочірньої компанії Marriott International, у зв’язку з відкриттям готелю Aloft Kiev, першого готелю під управлінням Marriott International в Україні.

Київський офіс Kinstellar надав клієнту повний спектр юридичних послуг з українського права, у тому числі з питань правового регулювання сфери нерухомості, договірного, корпоративного та конкурентного права, а також питань валютного регулювання. Юристи Kinstellar також успішно отримали відповідний дозвіл на концентрацію Антимонопольного комітету України.

Проект супроводжувала команда Kinstellar під керівництвом Костянтина Лікарчука (керуючого партнера) та Андрія Нікіфорова (радника) за участю Микити Ноти (радника), Вікторії Письменної, Юлії Ейсмонт та Олега Андрейківа (юристів), а також Мар’яни Антонович та Олександра Плачинти (молодших юристів).

Kinstellar є провідною незалежною юридичною фірмою у країнах з перехідною економікою на території Європи та Центральної Азії. Наші юристи спеціалізуються на супроводженні складних трансакцій в усіх основних галузях економіки у всіх юрисдикціях Kinstellar.

Юридичну фірму Kinstellar було засновано у листопаді 2008 року шляхом виділення центральноєвропейських офісів Linklaters (Братислава, Бухарест, Будапешт, Прага). Згодом було відкрито нові офіси у Белграді, Стамбулі, Алмати, Софії, Києві та Ташкенті. Kinstellar надає послуги незмінно високої якості у всіх юрисдикціях, практикуючи інтегрований та комплексний стиль роботи. З-поміж клієнтів фірми – великі корпорації, фінансові установи та глобальні юридичні фірми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: