fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Kinstellar – юридичний радник IFU щодо надання кредиту групі компаній KNESS, провідному українському EPC-підряднику

04/ 09/ 2018
  Вересень 2018 року – Kinstellar виступила юридичним радником IFU (Investment Fund for Developing Countries), агенції Уряду Данії, у зв’язку з наданням забезпеченого кредиту у розмірі 5,75 мільйонів євро на користь Kness, провідної української групи компаній, що надає послуги з проектування, будівництва та введення в експлуатацію об’єктів електроенергетики. Кредит IFU буде спрямовано на проектування, будівництво та експлуатацію групою Kness трьох сонячних електростанцій у Вінницькій області України загальною встановленою потужністю 33,9 МВт, що має призвести до скорочення викидів CO2 на 37 500 тонн на рік. Андрій Нікіфоров (радник) очолював команду Kinstellar, яка супроводжувала транзакцію, Олена Кучинська (партнер) консультувала IFU з питань корпоративного права та енергетики, а Олег Матюша (радник) – з питань нерухомості. До складу команди, що працювала над проектом, також входили Вікторія Письменна, Олег Андрейків, Юлія Ейсмонт та Олександр Плачинта (юристи). За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Андрія Нікіфорова, радника, за адресою andriy.nikiforov@kinstellar.com. Kinstellar є провідною незалежною юридичною фірмою у країнах з перехідною економікою на території Європи та Центральної Азії. Наші юристи спеціалізуються на супроводженні складних трансакцій в усіх основних галузях економіки у всіх юрисдикціях Kinstellar. Юридичну фірму Kinstellar було засновано у листопаді 2008 року шляхом виділення центральноєвропейських офісів Linklaters (Братислава, Бухарест, Будапешт, Прага). Згодом було відкрито нові офіси у Белграді, Стамбулі, Алмати, Софії, Києві та Ташкенті. Kinstellar надає послуги незмінно високої якості у всіх юрисдикціях, практикуючи інтегрований та комплексний стиль роботи. З-поміж клієнтів фірми – великі корпорації, фінансові установи та глобальні юридичні фірми.

Вересень 2018 року – Kinstellar виступила юридичним радником IFU (Investment Fund for Developing Countries), агенції Уряду Данії, у зв’язку з наданням забезпеченого кредиту у розмірі 5,75 мільйонів євро на користь Kness, провідної української групи компаній, що надає послуги з проектування, будівництва та введення в експлуатацію об’єктів електроенергетики.

Кредит IFU буде спрямовано на проектування, будівництво та експлуатацію групою Kness трьох сонячних електростанцій у Вінницькій області України загальною встановленою потужністю 33,9 МВт, що має призвести до скорочення викидів CO2 на 37 500 тонн на рік.

Андрій Нікіфоров (радник) очолював команду Kinstellar, яка супроводжувала транзакцію, Олена Кучинська (партнер) консультувала IFU з питань корпоративного права та енергетики, а Олег Матюша (радник) – з питань нерухомості. До складу команди, що працювала над проектом, також входили Вікторія Письменна, Олег Андрейків, Юлія Ейсмонт та Олександр Плачинта (юристи).

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Андрія Нікіфорова, радника, за адресою andriy.nikiforov@kinstellar.com.

Kinstellar є провідною незалежною юридичною фірмою у країнах з перехідною економікою на території Європи та Центральної Азії. Наші юристи спеціалізуються на супроводженні складних трансакцій в усіх основних галузях економіки у всіх юрисдикціях Kinstellar.

Юридичну фірму Kinstellar було засновано у листопаді 2008 року шляхом виділення центральноєвропейських офісів Linklaters (Братислава, Бухарест, Будапешт, Прага). Згодом було відкрито нові офіси у Белграді, Стамбулі, Алмати, Софії, Києві та Ташкенті. Kinstellar надає послуги незмінно високої якості у всіх юрисдикціях, практикуючи інтегрований та комплексний стиль роботи. З-поміж клієнтів фірми – великі корпорації, фінансові установи та глобальні юридичні фірми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: