fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Kinstellar представили інтереси Фонду національного добробуту Республіки Туреччина у зв’язку з отриманням дозволу на здійснення економічної концентрації шляхом придбання контрольного пакету акцій Turkcell

06/ 10/ 2020
  Жовтень 2020 року – Київський офіс Kinstellar успішно представив інтереси Фонду національного добробуту Республіки Туреччина (Türkiye Varlık Fonu) у звязку з отриманням дозволу Антимонопольного комітету України на здійснення економічної концентрації шляхом придбання контрольного пакету акцій компанії Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. Фонд національного добробуту Республіки Туреччина (Фонд TWF) відповідає за стратегічні інвестиції Республіки Туреччина. Фонд TWF було створено у 2016 році після придбання акцій 20 компаній у восьми стратегічних галузях економіки, в т.ч. компаній Turkish Airlines, Ziraat Bank, Halkbank, VakıfBank, Borsa Istanbul , BOTAŞ, TPAO, Türksat, а також двох ліцензій та низки об’єктів нерухомості. Основними цілями Фонду TWF є збільшення вартості портфелю державних активів та розвиток стратегічних інвестицій Туреччини. Додаткову інформацію можна отримати за посиланням https://www.tvf.com.tr/en/home. Компанія Turkcell, провідна інтегрована телекомунікаційна технологічна компанія, володіє одними з найбільших активів та одним з найупізнаваніших брендів Туреччини. У рамках свого портфоліо Turkcell володіє бізнесом мобільного і фіксованого зв’язку із клієнтською базою понад 47 мільйонів абонентів, такими популярними місцевими платформами ОТТ, як BİP і TV+, а також фінансовими сервісами Paycell і Financell. Компанія Turkcell залишається єдиною компанією з головним офісом у Туреччині, яка зареєстрована і на Стамбульській, і на Нью-Йоркській фондових біржах. Ознайомитися з прес-релізом Фонду національного добробуту Республіки Туреччина можна за посиланням. За більш детальною інформацією звертайтеся до: Олени Кучинської, керуючого партнера, за адресою olena.kuchynska@kinstellar.com або   Дарини Ущапівської, юриста, за адресою daryna.ushchapivska@kinstellar.com.

Жовтень 2020 року – Київський офіс Kinstellar успішно представив інтереси Фонду національного добробуту Республіки Туреччина (Türkiye Varlık Fonu) у зв’язку з отриманням дозволу Антимонопольного комітету України на здійснення економічної концентрації шляхом придбання контрольного пакету акцій компанії Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Фонд національного добробуту Республіки Туреччина (Фонд TWF) відповідає за стратегічні інвестиції Республіки Туреччина. Фонд TWF було створено у 2016 році після придбання акцій 20 компаній у восьми стратегічних галузях економіки, в т.ч. компаній Turkish Airlines, Ziraat Bank, Halkbank, VakıfBank, Borsa Istanbul , BOTAŞ, TPAO, Türksat, а також двох ліцензій та низки об’єктів нерухомості. Основними цілями Фонду TWF є збільшення вартості портфелю державних активів та розвиток стратегічних інвестицій Туреччини. Додаткову інформацію можна отримати за посиланням https://www.tvf.com.tr/en/home.

Компанія Turkcell, провідна інтегрована телекомунікаційна технологічна компанія, володіє одними з найбільших активів та одним з найупізнаваніших брендів Туреччини. У рамках свого портфоліо Turkcell володіє бізнесом мобільного і фіксованого зв’язку із клієнтською базою понад 47 мільйонів абонентів, такими популярними місцевими платформами ОТТ, як BİP і TV+, а також фінансовими сервісами Paycell і Financell. Компанія Turkcell залишається єдиною компанією з головним офісом у Туреччині, яка зареєстрована і на Стамбульській, і на Нью-Йоркській фондових біржах.

Ознайомитися з прес-релізом Фонду національного добробуту Республіки Туреччина можна за посиланням.

За більш детальною інформацією звертайтеся до:

Олени Кучинської, керуючого партнера, за адресою olena.kuchynska@kinstellar.com або  

Дарини Ущапівської, юриста, за адресою daryna.ushchapivska@kinstellar.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: