fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Kinstellar консультує ВФ Україна щодо зміни умов випуску єврооблігацій

07/ 10/ 2021
  Київський офіс Kinstellar виступив радником Приватного акціонерного товариства «ВФ Україна» («ВФ Україна») щодо отримання згоди на внесення змін (consent solicitation) випуску облігацій участі в кредиті в розмірі 500 мільйонів доларів США за ставкою 6,20% зі строком погашення у 2025 році (Єврооблігації), випущених компанією VFU Funding PLC («Емітент»). Команда також консультувала з питань випуску єврооблігацій в 2020 році для фінансування позики «ВФ Україна». «ВФ Україна» прийняла рішення звернутися до власників єврооблігацій для гнучкого та проактивного управління надлишковими грошовими потоками. Власники єврооблігацій підтримали запропоновані зміни з метою надання «ВФ Україна» виплачувати дивіденди та здійснювати інші окремі виплати (відповідно до умов). Команду юристів Kinstellar очолювали радник Дмитро Пшеничнюк та партнер практики Корпоративного права та M&A Алла Козаченко за ключової молодшого юриста Катерини Лагодівець. Партнер Ілля Свердлов та старший юрист Людмила Джурилюк консультували з податкових питань. Над проектом також працювала команда лондонського офісу DLA Piper: партнери Марк Дуайер та Девід Тротт за підтримки Клари Фонг консультували «ВФ Україна» з питань законодавства Англії.

Київський офіс Kinstellar виступив радником Приватного акціонерного товариства «ВФ Україна» («ВФ Україна») щодо отримання згоди на внесення змін (consent solicitation) випуску облігацій участі в кредиті в розмірі 500 мільйонів доларів США за ставкою 6,20% зі строком погашення у 2025 році (Єврооблігації), випущених компанією VFU Funding PLC («Емітент»). Команда також консультувала з питань випуску єврооблігацій в 2020 році для фінансування позики «ВФ Україна».

«ВФ Україна» прийняла рішення звернутися до власників єврооблігацій для гнучкого та проактивного управління надлишковими грошовими потоками. Власники єврооблігацій підтримали запропоновані зміни з метою надання «ВФ Україна» виплачувати дивіденди та здійснювати інші окремі виплати (відповідно до умов).

Команду юристів Kinstellar очолювали радник Дмитро Пшеничнюк та партнер практики Корпоративного права та M&A Алла Козаченко за ключової молодшого юриста Катерини Лагодівець. Партнер Ілля Свердлов та старший юрист Людмила Джурилюк консультували з податкових питань. Над проектом також працювала команда лондонського офісу DLA Piper: партнери Марк Дуайер та Девід Тротт за підтримки Клари Фонг консультували «ВФ Україна» з питань законодавства Англії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: