fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Kinstellar консультує ОЕСР щодо проведення аналізу корпоративного врядування державних підприємств в Україні

07/ 04/ 2021
  Квітень 2021 р. – Kinstellar надає юридичну підтримку Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) у зв’язку з проведенням аналізу нормативної бази і методів корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності (ДП) в Україні та їх оцінки відповідності Керівним принципам ОЕСР щодо корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності. Аналіз проводиться на запит уряду України з метою визначення, наскільки національні практики України відповідають принципам даного документа. Аналіз здійснюється за фінансової підтримки уряду Норвегії. Kinstellar надає підтримку ОЕСР у проведенні аналізу нормативно-правової бази, застосовної до ДП, а також оцінки стану впровадження відповідних реформ, в тому числі останніх законодавчих ініціатив щодо корпоративного врядування. Попередні результати аналізу щодо України обговорили на віртуальному засіданні Робочої групи ОЕСР з питань державної власності та приватизації, яке відбулося 17 березня 2021 року, за участю делегації з України та представників 37 держав-учасниць і партнерів ОЕСР. Kinstellar продовжує надавати підтримку ОЕСР до завершення проведення аналізу. Команда київського офісу Kinstellar працює над даним проектом під керівництвом Олени Кучинської (керуючого партнера), за участю Юлії Палайди (юриста). За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Олени Кучинської за електронною адресою olena.kuchynska@kinstellar.com.

Квітень 2021 р. – Kinstellar надає юридичну підтримку Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) у зв’язку з проведенням аналізу нормативної бази і методів корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності (ДП) в Україні та їх оцінки відповідності Керівним принципам ОЕСР щодо корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності. Аналіз проводиться на запит уряду України з метою визначення, наскільки національні практики України відповідають принципам даного документа. Аналіз здійснюється за фінансової підтримки уряду Норвегії.

Kinstellar надає підтримку ОЕСР у проведенні аналізу нормативно-правової бази, застосовної до ДП, а також оцінки стану впровадження відповідних реформ, в тому числі останніх законодавчих ініціатив щодо корпоративного врядування.

Попередні результати аналізу щодо України обговорили на віртуальному засіданні Робочої групи ОЕСР з питань державної власності та приватизації, яке відбулося 17 березня 2021 року, за участю делегації з України та представників 37 держав-учасниць і партнерів ОЕСР.

Kinstellar продовжує надавати підтримку ОЕСР до завершення проведення аналізу. Команда київського офісу Kinstellar працює над даним проектом під керівництвом Олени Кучинської (керуючого партнера), за участю Юлії Палайди (юриста).

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Олени Кучинської за електронною адресою olena.kuchynska@kinstellar.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: