fbpx

Кібербезпека в 2020 році: топ 10 прогнозів та рекомендацій

17/ 12/ 2019
  Боротьба з щоденно-зростаючими глобальними кібератаками як у державному, так і приватному секторах, привела до зростання ринку кібербезпеки до 100 млрд дол. США на рік (згідно з Gartner Group 2019 Annual Global Cybersecurity Survey). Сукупне зростання обсягу закупівлі програмного забезпечення, обладнання і повязаних з ними професійних послуг у сфері кібербезпеки склав 12% у порівнянні з попереднім роком (CAGR). І все ж, незважаючи на зростаючі інвестиції в кіберзахист, державний і приватний сектор не встигають за шахрайством, крадіжками і витоком даних, викликаних кібератаками, розмір збитку від яких до 2021 року досягне 4,2 трлн дол. США. Команда BDO підготувала десять найкращих прогнозів та рекомендацій щодо забезпечення кібербезпеки у 2020 році, які допоможуть вам зменшити ймовірність кібер-інцидентів. Завантажити рекомендації тут.

Боротьба з щоденно-зростаючими глобальними кібератаками як у державному, так і приватному секторах, привела до зростання ринку кібербезпеки до 100 млрд дол. США на рік (згідно з Gartner Group 2019 Annual Global Cybersecurity Survey).

Сукупне зростання обсягу закупівлі програмного забезпечення, обладнання і пов’язаних з ними професійних послуг у сфері кібербезпеки склав 12% у порівнянні з попереднім роком (CAGR). І все ж, незважаючи на зростаючі інвестиції в кіберзахист, державний і приватний сектор не встигають за шахрайством, крадіжками і витоком даних, викликаних кібератаками, розмір збитку від яких до 2021 року досягне 4,2 трлн дол. США.

Команда BDO підготувала десять найкращих прогнозів та рекомендацій щодо забезпечення кібербезпеки у 2020 році, які допоможуть вам зменшити ймовірність кібер-інцидентів.

Завантажити рекомендації тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: