fbpx

Керівник служби залізничної логістики Kernel головною конкурентною перевагою компанії вважає прагнення до постійного розвитку та готовність допомагати партнерам вирішувати логістичні проблеми

14/ 12/ 2020
  Прагнення до постійного розвитку та готовність допомагати партнерам вирішувати логістичні проблеми зробили Kernel вантажовідправником №1 серед агрокомпаній. Він є безперечним лідером як серед приватних власників вагонів-зерновозів, так і за комплексом послуг. Про це розповів на онлайн-конференції PRO100 AGRO 2020 керівник служби залізничної логістики компанії Kernel Михайло Кравченко. «У першу чергу такі високі результати — це заслуга команди, яка у постійному режимі контролює рух вагонів. Крім того, ми маємо повністю закритий логістичний ланцюг — від поля до порту. Тобто ми пропонуємо не тільки послугу, а й конкурентну перевагу. Цього року додалася ще одна перевага — власний «Трансгрейнтермінал» з потужністю обробки 450 вагонів на добу разом з «Трансбалктерміналом», — зазначив він. Разом з тим, як доповнив фахівець з комерційної діяльності Kernel Михайло Мурін, компанія накопичила колосальний досвід з вирішення всіх проблем при транспортуванні вантажів. «Наш парк зерновозів наразі становить 3443 одиниці. Контроль руху вагонів у режимі реального часу, мінімізація простою вантажів на сортувальних станціях також є конкурентною перевагою. Крім того, ми надаємо послуги сертифікації та представляємо інтереси замовника на елеваторах», — перелічив пан Мурін переваги співробітництва з Kernel. Головним є те, що всі логістичні питання під контролем однієї компанії — від подачі вагонів до відвантаження зерна на терміналі та на судно. Компанія готова обговорювати ставки за перевезення на майбутні періоди — до пів року. А своїм завданням бачить укріплення лідерських позицій у сегменті зернових перевезень, надання комплексної послуги та зниження витрат клієнта. Послуги з транспортно-експедиторського обслуговування: Михайло Кравченко — 050 329 04 02 Михайло Мурін — 050 415 19 00

Прагнення до постійного розвитку та готовність допомагати партнерам вирішувати логістичні проблеми зробили Kernel вантажовідправником №1 серед агрокомпаній. Він є безперечним лідером як серед приватних власників вагонів-зерновозів, так і за комплексом послуг. Про це розповів на онлайн-конференції PRO100 AGRO 2020 керівник служби залізничної логістики компанії Kernel Михайло Кравченко.

«У першу чергу такі високі результати — це заслуга команди, яка у постійному режимі контролює рух вагонів. Крім того, ми маємо повністю закритий логістичний ланцюг — від поля до порту. Тобто ми пропонуємо не тільки послугу, а й конкурентну перевагу. Цього року додалася ще одна перевага — власний «Трансгрейнтермінал» з потужністю обробки 450 вагонів на добу разом з «Трансбалктерміналом», — зазначив він.

Разом з тим, як доповнив фахівець з комерційної діяльності Kernel Михайло Мурін, компанія накопичила колосальний досвід з вирішення всіх проблем при транспортуванні вантажів.

«Наш парк зерновозів наразі становить 3443 одиниці. Контроль руху вагонів у режимі реального часу, мінімізація простою вантажів на сортувальних станціях також є конкурентною перевагою. Крім того, ми надаємо послуги сертифікації та представляємо інтереси замовника на елеваторах», — перелічив пан Мурін переваги співробітництва з Kernel.

Головним є те, що всі логістичні питання під контролем однієї компанії — від подачі вагонів до відвантаження зерна на терміналі та на судно. Компанія готова обговорювати ставки за перевезення на майбутні періоди — до пів року. А своїм завданням бачить укріплення лідерських позицій у сегменті зернових перевезень, надання комплексної послуги та зниження витрат клієнта.

Послуги з транспортно-експедиторського обслуговування:

Михайло Кравченко — 050 329 04 02
Михайло Мурін — 050 415 19 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: