fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Канікули на Кіпрі з дітьми: ще доступніше з акцією KidsGoFree∗ від SkyUp

17/ 11/ 2021
  Середземноморське узбережжя, античні історичні пам’ятки чи гірськолижні курорти: акція KidsGoFree* від SkyUp — це чудова нагода дослідити Кіпр разом із дітьми. З 17 по 24 листопада 2021 року за квиток для дитини віком від 2 до 12 років сплачується лише 1% від вартості тарифу та аеропортові збори. Рейси за маршрутом Київ — Ларнака — Київ виконуються двічі на тиждень: щопонеділка й щоп’ятниці. Акція діє на період подорожі до 1 березня 2022 року за винятком дат із 24 грудня 2021 р. до 10 січня 2022 р. Зима на острові Середземноморський Кіпр взимку — це лагідний клімат та можливість відвідати відомі на весь світ локації без зайвих черг і натовпів туристів. І якщо на узбережжі — це час спокійних прогулянок, то в горах — пора активного відпочинку. З грудня й до початку березня гірськолижні курорти Кіпру приймають усіх охочих проїхатись на лижах чи сноуборді. Умови в’їзду до Республіки Кіпр В’їзд до Республіки Кіпр залишається відкритим. Усі пасажира мають пройти реєстрацію на платформі CyprusFlightPass за 48 годин до вильоту. Вакциновані громадяни: За 48 годин мають завантажити на платформу CyprusFlightPass англомовну копію сертифіката про щеплення. Вакцини, що визнаються кіпрською стороною: Janssen/Johnson & Johnson Vaccine,Vaxzervia Vaccine (AstraZeneca), Pfizer-BioNTech Vaccine, Moderna Vaccine,  Sputnik (Gam-COVID-Vac) Vaccine, Sinopharm (BBIBPCOVID-19) Vaccine,  Sinovac (CoronaVac) Vaccine,  AstraZeneca-Covishield,  AstraZeneca-SKBio. Невакциновані пасажири: Мають надати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений у сертифікованій лабораторії на території України протягом 72 годин до вильоту. Після прибуття на Кіпр, в аеропорту, невакциновані пасажири мають зробити ще один ПЛР-тест (оплачується пасажирами самостійно), результат якого буде доступний онлайн вже через три години на платформі https://www.covid-testcyprus.com/. До отримання негативного результату, пасажир має знаходиться на самоізоляції. Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду до Республіки Кіпр на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України, а також правила перетину кордону при поверненні в Україну. Подорожуйте безпечно та відкривайте світ разом зі SkyUp. ___________ *Акція KidsGoFree (“Діти подорожують безкоштовно”) передбачає придбання квитка за 1% від ціни за вибраним тарифом та сплату аеропортових зборів

Середземноморське узбережжя, античні історичні пам’ятки чи гірськолижні курорти: акція KidsGoFree* від SkyUp — це чудова нагода дослідити Кіпр разом із дітьми. З 17 по 24 листопада 2021 року за квиток для дитини віком від 2 до 12 років сплачується лише 1% від вартості тарифу та аеропортові збори. Рейси за маршрутом Київ — Ларнака — Київ виконуються двічі на тиждень: щопонеділка й щоп’ятниці.

Акція діє на період подорожі до 1 березня 2022 року за винятком дат із 24 грудня 2021 р. до 10 січня 2022 р.

Зима на острові

Середземноморський Кіпр взимку — це лагідний клімат та можливість відвідати відомі на весь світ локації без зайвих черг і натовпів туристів. І якщо на узбережжі — це час спокійних прогулянок, то в горах — пора активного відпочинку. З грудня й до початку березня гірськолижні курорти Кіпру приймають усіх охочих проїхатись на лижах чи сноуборді.

Умови в’їзду до Республіки Кіпр

В’їзд до Республіки Кіпр залишається відкритим. Усі пасажира мають пройти реєстрацію на платформі CyprusFlightPass за 48 годин до вильоту.

Вакциновані громадяни:

  • За 48 годин мають завантажити на платформу CyprusFlightPass англомовну копію сертифіката про щеплення.
  • Вакцини, що визнаються кіпрською стороною: Janssen/Johnson & Johnson Vaccine,Vaxzervia Vaccine (AstraZeneca), Pfizer-BioNTech Vaccine, Moderna Vaccine,  Sputnik (Gam-COVID-Vac) Vaccine, Sinopharm (BBIBPCOVID-19) Vaccine,  Sinovac (CoronaVac) Vaccine,  AstraZeneca-Covishield,  AstraZeneca-SKBio.

Невакциновані пасажири:

  • Мають надати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений у сертифікованій лабораторії на території України протягом 72 годин до вильоту.
  • Після прибуття на Кіпр, в аеропорту, невакциновані пасажири мають зробити ще один ПЛР-тест (оплачується пасажирами самостійно), результат якого буде доступний онлайн вже через три години на платформі https://www.covid-testcyprus.com/. До отримання негативного результату, пасажир має знаходиться на самоізоляції.

Для комфортної подорожі рекомендуємо перевіряти актуальні правила в’їзду до Республіки Кіпр на Інтерактивній мапі Міністерства закордонних справ України, а також правила перетину кордону при поверненні в Україну. Подорожуйте безпечно та відкривайте світ разом зі SkyUp.

___________

*Акція KidsGoFree (“Діти подорожують безкоштовно”) передбачає придбання квитка за 1% від ціни за вибраним тарифом та сплату аеропортових зборів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: