fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Італія від півночі до півдня: SkyUp анонсує польоти в Бергамо та Барі

03/ 02/ 2021
  Авіакомпанія SkyUp анонсує два нових рейси в Італію: до північного Бергамо та південного Барі. Старт польотів за напрямком Львів – Бергамо – Львів запланований на 21 травня 2021 р., а Київ – Барі – Київ з 29 травня 2021 р. Рейси Львів – Бергамо – Львів виконуватимуться щопонеділка та щопятниці, а Київ – Барі – Київ – щовівторка й щосуботи. Квитки вже доступні на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero. Альпійські передгір’я Бергамо чи розташований на адріатичному узбережжі Барі – кожне італійське місто має свій унікальний характер. Архітектурні шедеври, історичні місця, смачна їжа та розслаблений ритм Італії – все це зможуть відчути пасажири SkyUp. Рейс до Барі доповнює польоти з Києва до Болоньї, Бергамо, Катанії, Ламеції Терме, Неаполя, Рима та Ріміні, які SkyUp планує розпочати цієї весни. Бергамо став другим італійським містом, відправитись до якого можна буде зі Львова. Крім того, наразі доступні квитки до Неаполя. Також SkyUp наприкінці травня планує відкрити рейси до Ріміні з Харкова. Квитки вже доступні на сайті авіакомпанії. Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. Навіть у разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку.   Нагадаємо, що з 20 січня 2021 року SkyUp збільшив вагу ручної поклажі та оновив правила її перевезення для різних тарифів. Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Авіакомпанія SkyUp анонсує два нових рейси в Італію: до північного Бергамо та південного Барі. Старт польотів за напрямком Львів – Бергамо – Львів запланований на 21 травня 2021 р., а Київ – Барі – Київ з 29 травня 2021 р.

Рейси Львів – Бергамо – Львів виконуватимуться щопонеділка та щоп’ятниці, а Київ – Барі – Київ – щовівторка й щосуботи.

Квитки вже доступні на офіційному сайті авіакомпанії skyup.aero.

Альпійські передгір’я Бергамо чи розташований на адріатичному узбережжі Барі – кожне італійське місто має свій унікальний характер. Архітектурні шедеври, історичні місця, смачна їжа та розслаблений ритм Італії – все це зможуть відчути пасажири SkyUp.

Рейс до Барі доповнює польоти з Києва до Болоньї, Бергамо, Катанії, Ламеції Терме, Неаполя, Рима та Ріміні, які SkyUp планує розпочати цієї весни.

Бергамо став другим італійським містом, відправитись до якого можна буде зі Львова. Крім того, наразі доступні квитки до Неаполя.

Також SkyUp наприкінці травня планує відкрити рейси до Ріміні з Харкова. Квитки вже доступні на сайті авіакомпанії.

Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. Навіть у разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку.  

Нагадаємо, що з 20 січня 2021 року SkyUp збільшив вагу ручної поклажі та оновив правила її перевезення для різних тарифів.

Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: