fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

IT_EUREKA: реєстрацію відкрито

15/ 07/ 2021
  1 липня шведська ІТ-консалтингова компанія Sigma Software розпочала прийом заявок на участь у конкурсі стартап-проектів у сфері інформаційних технологій — ІТ_EUREKA. Драйвером змагання став бізнес-акселератор Sigma Software Labs. Щороку конкурс збирає все більше талановитих стартаперів зі всієї України. Серед найгучніших історій успіху IT_EUREKA 2020 — команди Elomia, IOON, Lawyerd, які сьогодні отримують пропозиції від інвесторів як з України, так і з-за кордону, перемагають у конкурсах: Kyiv Tech Hub, Startup Competition на IT Arena, Innovating Justice Awards, розвивають свої продукти, та легко знаходять нових користувачів на дистрибутивних платформах. Цього року конкурс відбудеться вшосте і пройде за підтримки Міністерства освіти і науки України.  Традиційно змагання охоплює одразу два напрямки: Hardware та Software. До участі запрошуються стартапери-інноватори, які вже мають готовий прототип та розуміються на бізнес-аспектах свого продукту або сервісу. Прийом заявок триватиме до 20 серпня 2021 року. Імена напівфіналістів буде оприлюднено 1 вересня. Далі на них чекає менторська програма з експертами таких галузей як: бізнес, інвестиції та фінанси, маркетинг та розробка програмного забезпечення. На початку грудня команди матимуть нагоду провести crash test свого стартапу та взяти участь у читацькому голосуванні на сторінках відомого українського медіа — Vector. Фінал конкурсу пройде 15-16 грудня в онлайн-форматі. До складу експертного журі змагання увійдуть представники інноваційних структур, венчурного бізнесу, міжнародних організацій та фондів тощо. Деталі щодо головного призу організатори поки не розголошують. Проте відомо, що у минулому році головний приз становив 100 000 грн. Докладніше про умови конкурсу та процедуру реєстрації можна дізнатися тут https://iteureka.com/procedura-ta-pravyla-uchasti/ Прокачайте свій стартап, заявіть про нього на всю країну! Реєструйтеся зараз: https://iteureka.com/reyestraciya/

1 липня шведська ІТ-консалтингова компанія Sigma Software розпочала прийом заявок на участь у конкурсі стартап-проектів у сфері інформаційних технологій — ІТ_EUREKA. Драйвером змагання став бізнес-акселератор Sigma Software Labs.

Щороку конкурс збирає все більше талановитих стартаперів зі всієї України. Серед найгучніших історій успіху IT_EUREKA 2020 — команди Elomia, IOON, Lawyerd, які сьогодні отримують пропозиції від інвесторів як з України, так і з-за кордону, перемагають у конкурсах: Kyiv Tech Hub, Startup Competition на IT Arena, Innovating Justice Awards, розвивають свої продукти, та легко знаходять нових користувачів на дистрибутивних платформах.

Цього року конкурс відбудеться вшосте і пройде за підтримки Міністерства освіти і науки України

Традиційно змагання охоплює одразу два напрямки: Hardware та Software. До участі запрошуються стартапери-інноватори, які вже мають готовий прототип та розуміються на бізнес-аспектах свого продукту або сервісу.

Прийом заявок триватиме до 20 серпня 2021 року. Імена напівфіналістів буде оприлюднено 1 вересня. Далі на них чекає менторська програма з експертами таких галузей як: бізнес, інвестиції та фінанси, маркетинг та розробка програмного забезпечення.

На початку грудня команди матимуть нагоду провести crash test свого стартапу та взяти участь у читацькому голосуванні на сторінках відомого українського медіа — Vector.

Фінал конкурсу пройде 15-16 грудня в онлайн-форматі. До складу експертного журі змагання увійдуть представники інноваційних структур, венчурного бізнесу, міжнародних організацій та фондів тощо.

Деталі щодо головного призу організатори поки не розголошують. Проте відомо, що у минулому році головний приз становив 100 000 грн.

Докладніше про умови конкурсу та процедуру реєстрації можна дізнатися тут
https://iteureka.com/procedura-ta-pravyla-uchasti/

Прокачайте свій стартап, заявіть про нього на всю країну!

Реєструйтеся зараз: https://iteureka.com/reyestraciya/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: