fbpx

IT Talks: “Як зростати та масштабуватися IT бізнесу?”

10/ 03/ 2021
  10 березня 2021 року Європейська Бізнес Асоціація, міжнародна юридична служба Interlegal та продуктова компанія Codeska провели онлайн-зустріч з питань розвитку, зростання та відкриття нових ринків - IT Talks: Як зростати та масштабуватися IT бізнесу?. Адже український ІТ-бізнес - одна з найдинамічніших галузей економіки, а його зростання та масштабування є ключовим завданням для власника. Про це зазначив, відкриваючи захід, Артур Ніцевич, Голова Правничого комітету Асоціації в Одесі, співласник, партнер юридичної служби Interlegal, модератор зустрічі. Ольга Куничак, менеджер ІТ-комітету Європейської Бізнес Асоціації розповіла про те, з якими проблемами стикнулася індустрія в 2020 році, висвітлила прогнози на 2021 рік та як змінились правила гри для ІТ-бізнесу в Україні. Окрема увага була приділена ініціативі “Дія Сіті”, законопроектам №4303/-1/-2 та подальшим крокам ЕВА у напрямку її доопрацювання й імплементації. Антон Полесков, бізнес-менеджер iClub (Клуб інвесторів) від TA Ventures поділився з учасниками лайфхаками та рекомендаціями як залучити інвестиції. Так існує ряд критеріїв відбору стартапів для інвестування, на які інвестори звертають у першу чергу. Андрій Ландер, засновник та генеральний директор Codeska, окреслив тему поступального зростання стартапів, акцентував увагу на важливості партнерства у IT бізнесі та головних помилках, які допускають компанії-новачки на початкових етапах розвитку. Юрій Романюха, консультант з продажу B2B, автор курсу з B2B продажів в Projector School, фахівець із платіжних систем розказав детальніше про платіжні системи для технологічного бізнесу. Так, пан Андрій поділився головними сервісами обов’язкових платежів та розповів, як підвищувати їх прохідність. Вероніка Линдоренко, спеціаліст з маркетингу стартапів, екс-керівник відділу маркетингу стартапу OneSoil надала свої поради як стартапу вистрілити на Product Hunt, оскільки це може бути чудовою ПР кампанією для IT стартапів, особливо на початковому етапі та яких помилок слід уникати. Окремий блок заходу був присвячений юридичним порадам IT-підприємцю в Україні, де провідні юристи Interlegal - Елліна Романова, Дарія Ляшенко, Микита Кочерба, Марта Свердликівська - надали цінні практичні рекомендації стосовно того, як ІТ-компаніям поводити себе при обшуках та перевірках, провели огляд актуальних податкових змін, окреслили ключові правила надання послуг для цифрової платформи та розглянули кейс Interlеgal щодо захисту авторських прав компютерної програми. Дякуємо запрошеним гостям та експертам за продуктивну та ідейну дискусію!

10 березня 2021 року Європейська Бізнес Асоціація, міжнародна юридична служба Interlegal та продуктова компанія Codeska провели онлайн-зустріч з питань розвитку, зростання та відкриття нових ринків – IT Talks: “Як зростати та масштабуватися IT бізнесу?”. Адже український ІТ-бізнес – одна з найдинамічніших галузей економіки, а його зростання та масштабування є ключовим завданням для власника. Про це зазначив, відкриваючи захід, Артур Ніцевич, Голова Правничого комітету Асоціації в Одесі, співласник, партнер юридичної служби Interlegal, модератор зустрічі.

Ольга Куничак, менеджер ІТ-комітету Європейської Бізнес Асоціації розповіла про те, з якими проблемами стикнулася індустрія в 2020 році, висвітлила прогнози на 2021 рік та як змінились правила гри для ІТ-бізнесу в Україні. Окрема увага була приділена ініціативі “Дія Сіті”, законопроектам №4303/-1/-2 та подальшим крокам ЕВА у напрямку її доопрацювання й імплементації.

Антон Полесков, бізнес-менеджер iClub (Клуб інвесторів) від TA Ventures поділився з учасниками лайфхаками та рекомендаціями як залучити інвестиції. Так існує ряд критеріїв відбору стартапів для інвестування, на які інвестори звертають у першу чергу.

Андрій Ландер, засновник та генеральний директор Codeska, окреслив тему поступального зростання стартапів, акцентував увагу на важливості партнерства у IT бізнесі та головних помилках, які допускають компанії-новачки на початкових етапах розвитку.

Юрій Романюха, консультант з продажу B2B, автор курсу з B2B продажів в Projector School, фахівець із платіжних систем розказав детальніше про платіжні системи для технологічного бізнесу. Так, пан Андрій поділився головними сервісами обов’язкових платежів та розповів, як підвищувати їх прохідність.

Вероніка Линдоренко, спеціаліст з маркетингу стартапів, екс-керівник відділу маркетингу стартапу OneSoil надала свої поради як стартапу вистрілити на Product Hunt, оскільки це може бути чудовою ПР кампанією для IT стартапів, особливо на початковому етапі та яких помилок слід уникати.

Окремий блок заходу був присвячений юридичним порадам IT-підприємцю в Україні, де провідні юристи Interlegal – Елліна Романова, Дарія Ляшенко, Микита Кочерба, Марта Свердликівська – надали цінні практичні рекомендації стосовно того, як ІТ-компаніям поводити себе при обшуках та перевірках, провели огляд актуальних податкових змін, окреслили ключові правила надання послуг для цифрової платформи та розглянули кейс Interlеgal щодо захисту авторських прав комп’ютерної програми.

Дякуємо запрошеним гостям та експертам за продуктивну та ідейну дискусію!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: