fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Sayenko Kharenko

18/ 03/ 2022
  У ці важкі для всіх часи команда однієї з провідних юридичних фірм України Sayenko Kharenko об’єдналася аби допомогти нашій країні перемогти у війні. Співробітники працюють волонтерами у благодійному фонді «Дихай», який був створений партнерами Sayenko Kharenko спільно з українськими бізнесменами для підтримки медичних закладів у період пандемії COVID-19. Наразі, з огляду на ситуацію в Україні, фонд змінив напрями діяльності і передає всі благодійні пожертви та гуманітарну допомогу на підтримку цивільного населення України. Зокрема, фонд підтримує лікарні, дитячі будинки, будинки престарілих та хоспіси, в яких не вистачає найнеобхіднішого. З початку активних воєнних дій в Україні спільними зусиллями фонду, волонтерів та небайдужих людей зі всього світу вдалося зібрати вже майже 3 млн грн. Більш детально про діяльність фонду та можливості для підтримки можна дізнатися за посиланням https://dyhai.org/ 

У ці важкі для всіх часи команда однієї з провідних юридичних фірм України Sayenko Kharenko об’єдналася аби допомогти нашій країні перемогти у війні.

Співробітники працюють волонтерами у благодійному фонді «Дихай», який був створений партнерами Sayenko Kharenko спільно з українськими бізнесменами для підтримки медичних закладів у період пандемії COVID-19. Наразі, з огляду на ситуацію в Україні, фонд змінив напрями діяльності і передає всі благодійні пожертви та гуманітарну допомогу на підтримку цивільного населення України. Зокрема, фонд підтримує лікарні, дитячі будинки, будинки престарілих та хоспіси, в яких не вистачає найнеобхіднішого. З початку активних воєнних дій в Україні спільними зусиллями фонду, волонтерів та небайдужих людей зі всього світу вдалося зібрати вже майже 3 млн грн.

Більш детально про діяльність фонду та можливості для підтримки можна дізнатися за посиланням https://dyhai.org/ 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: