fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають N-iX

13/ 04/ 2022
  Під час війни N-iX та наші неймовірні колеги зібрали понад 15 000 000 гривень для підтримки України, армії та тимчасово переміщених осіб. Ми зосередили наші зусилля на трьох напрямках підтримки - автомобілі, засоби захисту (бронежилети) та дрони/антидроновий захист.  Так, наприклад, ми: придбали 14 машин, мікроавтобуси та позашляховики, які передали армії та для гуманітарних потреб окупованих міст. Для прикладу, один мікроавтобус поїхав у Маріуполь для доставки гуманітарної допомоги та евакуації людей.  Закупили 20 комплектів бронежилетів і шоломів для наших колег, які приєднались до ЗСУ.  Передали військовим амуніцію, тактичний одяг, намети, подушки, матраци та інші необхідні речі. Передали обладнання - 85 одиниць комп’ютерної техніки на потреби ЗСУ, тероборони та українських спецслужб.

Під час війни N-iX та наші неймовірні колеги зібрали понад 15 000 000 гривень для підтримки України, армії та тимчасово переміщених осіб. Ми зосередили наші зусилля на трьох напрямках підтримки – автомобілі, засоби захисту (бронежилети) та дрони/антидроновий захист. 

Так, наприклад, ми:
  • придбали 14 машин, мікроавтобуси та позашляховики, які передали армії та для гуманітарних потреб окупованих міст. Для прикладу, один мікроавтобус поїхав у Маріуполь для доставки гуманітарної допомоги та евакуації людей. 
  • Закупили 20 комплектів бронежилетів і шоломів для наших колег, які приєднались до ЗСУ. 
  • Передали військовим амуніцію, тактичний одяг, намети, подушки, матраци та інші необхідні речі.
  • Передали обладнання – 85 одиниць комп’ютерної техніки на потреби ЗСУ, тероборони та українських спецслужб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: