fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Infopulse

18/ 03/ 2022
  Компанія Infopulse з перших днів війни допомагає нашій країні, переказуючи гроші у фонд «Повернись живим» (3 млн грн), у Львівський ІТ-кластер (100 тис. грн на обладнання пунктів для біженців), надаючи техніку (сумарно 51 одиницю передано у фонд «Повернись живим», до локальних територіальних оборон та в ЗСУ), а також виділяючи кадровий ресурс для вирішення специфічних технічних проєктів, важливих для безпеки країни. Також ми продовжуємо вкладати серйозну частину професійних та матеріальних ресурсів у безпеку наших спеціалістів, їхніх рідних та навіть домашніх улюбленців. Більше 1000 людей отримали допомогу і прихисток завдяки нашим адміністративним командам у Львові та Вінниці, де навіть офісні приміщення були обладнані для ночівлі і тимчасового перепочинку. Задля забезпечення більш системного підходу до організації допомоги, компанія активізувала співпрацю зі своїм багаторічнім надійним партнером – благодійним фондом «Діти надії і любові», де акумулюються внески спеціалістів і охочих допомогти партнерів та замовників. Зібрані кошти буде спрямовано на втілення проєктів нашої CSR-спільноти. Згуртованість і взаємна підтримка спеціалістів компанії вражає. Більшість спеціалістів попри складні випробування виявляє бажання підтримати інших, надати житло тим, хто перемістився або перебуває в дорозі, допомогти з адмініструванням нових термінових завдань, що виникли у зв’язку з війною. Багато хто у вільний від роботи час займається волонтерством, збирає кошти, залучає до своїх ініціатив колег. Наші клієнти з розумінням ставляться до обставин, в яких опинилися наші спеціалісти, невпинно висловлюють підтримку, надають родинам допомогу із розміщенням у Європі, переказують кошти на підтримку української армії та гуманітарних проєктів, і, найважливіше, продовжують і розширюють співпрацю з нами. Разом допомагаємо російському кораблю, літаку, танку та солдату швидше опинитися там, куди їх відправили захисники острова Зміїний!

Компанія Infopulse з перших днів війни допомагає нашій країні, переказуючи гроші у фонд «Повернись живим» (3 млн грн), у Львівський ІТ-кластер (100 тис. грн на обладнання пунктів для біженців), надаючи техніку (сумарно 51 одиницю передано у фонд «Повернись живим», до локальних територіальних оборон та в ЗСУ), а також виділяючи кадровий ресурс для вирішення специфічних технічних проєктів, важливих для безпеки країни. Також ми продовжуємо вкладати серйозну частину професійних та матеріальних ресурсів у безпеку наших спеціалістів, їхніх рідних та навіть домашніх улюбленців. Більше 1000 людей отримали допомогу і прихисток завдяки нашим адміністративним командам у Львові та Вінниці, де навіть офісні приміщення були обладнані для ночівлі і тимчасового перепочинку.

Задля забезпечення більш системного підходу до організації допомоги, компанія активізувала співпрацю зі своїм багаторічнім надійним партнером – благодійним фондом «Діти надії і любові», де акумулюються внески спеціалістів і охочих допомогти партнерів та замовників. Зібрані кошти буде спрямовано на втілення проєктів нашої CSR-спільноти.

Згуртованість і взаємна підтримка спеціалістів компанії вражає. Більшість спеціалістів попри складні випробування виявляє бажання підтримати інших, надати житло тим, хто перемістився або перебуває в дорозі, допомогти з адмініструванням нових термінових завдань, що виникли у зв’язку з війною. Багато хто у вільний від роботи час займається волонтерством, збирає кошти, залучає до своїх ініціатив колег.

Наші клієнти з розумінням ставляться до обставин, в яких опинилися наші спеціалісти, невпинно висловлюють підтримку, надають родинам допомогу із розміщенням у Європі, переказують кошти на підтримку української армії та гуманітарних проєктів, і, найважливіше, продовжують і розширюють співпрацю з нами.

Разом допомагаємо російському кораблю, літаку, танку та солдату швидше опинитися там, куди їх відправили захисники острова Зміїний!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: