fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Infopulse

15/ 06/ 2022
  Компанія Infopulse продовжує допомагати українській армії у боротьбі за незалежність нашої країни. Всередині компанії ми створили волонтерську ініціативу «Пліч-о-пліч», до якої входять спеціалісти-волонтери з різних підрозділів і проєктів. Метою ініціативи є забезпечення необхідним захистом і спорядженням тих колег, хто став до лав ЗСУ та ТРО. Зараз таких в Infopulse – 45 чоловіків. Спільними зусиллями ініціативі «Пліч-о-пліч» вдалося зібрати 5 млн 44 тис. грн, з яких 3 млн 900 тисяч грн переказав Infopulse, а 1 млн 144 тис. зібрали спеціалісти через фонд «Діти надії та любові». Ми закупили і вже передали нашим захисникам: 5 терміналів Starlink 50 шоломів 60 турнікетів, 35 аптечок, а також рюкзаки, баули, наколінники, налокітники, захисні окуляри, тактичні рукавички, підсумки та розвантажувальні системи, які вже замовили та очікуємо доставку. 71 бронежилет 150 одиниць комп’ютерної та офісної техніки для ТРО та ЗСУ. Infopulse піклується не тільки про спеціалістів, а й про їхніх рідних та близьких, які зараз перебувають на передовій. Компанія вже забезпечила їх комплектами потужних військових рацій, маскувальним екіпіруванням, приладами спостереження та дистанційного вимірювання. Частина коштів була витрачена на купівлю глушилки для дронів, яка блокуватиме ворожі безпілотники.   Також, щоб діяти на випередження, команда «Пліч-о-пліч» підготувала «стартовий пакет» для тих колег, які планують приєднатися до ЗСУ. У військових частинах бійців забезпечують  необхідними речами, але інколи чогось бракує. До стартового пакету входять: наколінники, налокітники, тактичні рукавиці, розвантажувальна система, тактичні окуляри, аптечка, турнікети, рюкзаки (стандартний та маленький), армійський баул, килимок-сидушка та каремат. Маючи такі набори найнеобхідніших предметів, ми зможемо швидко забезпечити нових мобілізованих колег. Дякуємо нашій спільноті Infopulse, яка підтримує кожну ініціативу команди «Пліч-о-пліч» та продовжує допомагати, переказуючи кошти у фонд «Діти надії та любові». Спеціалісти ініціюють і власні збори коштів на військові потреби. Їм вдалося зібрати понад 11 млн грн, які були спрямовані на більше ніж 442 ініціативи із закупівлі ліків, амуніції, гуманітарної допомоги, комп’ютерної техніки та інших потреб ТРО, ЗСУ та цивільного населення. У ці складні воєнні часи ми бачимо, як згуртовується і загартовується спільнота Infopulse. Разом ми діємо швидше та ефективніше, стаємо пліч-о-пліч, об’єднуємо зусилля та робимо все для перемоги України.

Компанія Infopulse продовжує допомагати українській армії у боротьбі за незалежність нашої країни. Всередині компанії ми створили волонтерську ініціативу «Пліч-о-пліч», до якої входять спеціалісти-волонтери з різних підрозділів і проєктів. Метою ініціативи є забезпечення необхідним захистом і спорядженням тих колег, хто став до лав ЗСУ та ТРО. Зараз таких в Infopulse – 45 чоловіків.

Спільними зусиллями ініціативі «Пліч-о-пліч» вдалося зібрати 5 млн 44 тис. грн, з яких 3 млн 900 тисяч грн переказав Infopulse, а 1 млн 144 тис. зібрали спеціалісти через фонд «Діти надії та любові».

Ми закупили і вже передали нашим захисникам:

  • 5 терміналів Starlink
  • 50 шоломів
  • 60 турнікетів, 35 аптечок, а також рюкзаки, баули, наколінники, налокітники, захисні окуляри, тактичні рукавички, підсумки та розвантажувальні системи, які вже замовили та очікуємо доставку.
  • 71 бронежилет
  • 150 одиниць комп’ютерної та офісної техніки для ТРО та ЗСУ.

Infopulse піклується не тільки про спеціалістів, а й про їхніх рідних та близьких, які зараз перебувають на передовій. Компанія вже забезпечила їх комплектами потужних військових рацій, маскувальним екіпіруванням, приладами спостереження та дистанційного вимірювання. Частина коштів була витрачена на купівлю глушилки для дронів, яка блокуватиме ворожі безпілотники.  

Також, щоб діяти на випередження, команда «Пліч-о-пліч» підготувала «стартовий пакет» для тих колег, які планують приєднатися до ЗСУ. У військових частинах бійців забезпечують  необхідними речами, але інколи чогось бракує. До стартового пакету входять: наколінники, налокітники, тактичні рукавиці, розвантажувальна система, тактичні окуляри, аптечка, турнікети, рюкзаки (стандартний та маленький), армійський баул, килимок-сидушка та каремат. Маючи такі набори найнеобхідніших предметів, ми зможемо швидко забезпечити нових мобілізованих колег.

Дякуємо нашій спільноті Infopulse, яка підтримує кожну ініціативу команди «Пліч-о-пліч» та продовжує допомагати, переказуючи кошти у фонд «Діти надії та любові». Спеціалісти ініціюють і власні збори коштів на військові потреби. Їм вдалося зібрати понад 11 млн грн, які були спрямовані на більше ніж 442 ініціативи із закупівлі ліків, амуніції, гуманітарної допомоги, комп’ютерної техніки та інших потреб ТРО, ЗСУ та цивільного населення.

У ці складні воєнні часи ми бачимо, як згуртовується і загартовується спільнота Infopulse. Разом ми діємо швидше та ефективніше, стаємо пліч-о-пліч, обєднуємо зусилля та робимо все для перемоги України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: