fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Infopulse

12/ 04/ 2022
  Infopulse згуртував навколо себе соціально відповідальну спільноту, де волонтерських рух є важливою складовою культури. Зараз потужна сила спільноти відчувається як ніколи. Спеціалісти Infopulse підтримують колег та їхніх родичів, які опинилися у скрутних обставинах, надають житло тим, хто перемістився або перебуває в дорозі, допомагають з адмініструванням нових термінових завдань, що виникли у зв’язку з війною. Багато хто у вільний від роботи час займається волонтерством, збирає кошти, залучає до своїх ініціатив колег. Завдяки спільним зусиллям спеціалістам вдалося зібрати понад 4,6 мільйони грн, які були спрямовані на більше ніж 260 ініціативіз закупівлі ліків, амуніції, гуманітарної допомоги, комп’ютерної техніки та інших потреб місцевої тероборони, ЗСУ та цивільного населення. Такы результати мотивують нас робити ще більше. Ми прагнемо забезпечити більш системний підхід до організації допомоги. Саме тому компанія активізувала співпрацю зі своїм багаторічнім надійним партнером – благодійним фондом «Діти надії і любові», де акумулюються внески спеціалістів компанії, іноземних колег, партнерів та замовників. До фонду вже надійшло 195 000 грн, які були витрачені на закупівлю пластин та матеріалів для бронежилетів. Впевнені – ворога можна перемогти лише гуртом!

Infopulse згуртував навколо себе соціально відповідальну спільноту, де волонтерських рух є важливою складовою культури. Зараз потужна сила спільноти відчувається як ніколи.

Спеціалісти Infopulse підтримують колег та їхніх родичів, які опинилися у скрутних обставинах, надають житло тим, хто перемістився або перебуває в дорозі, допомагають з адмініструванням нових термінових завдань, що виникли у зв’язку з війною. Багато хто у вільний від роботи час займається волонтерством, збирає кошти, залучає до своїх ініціатив колег. Завдяки спільним зусиллям спеціалістам вдалося зібрати понад 4,6 мільйони грн, які були спрямовані на більше ніж 260 ініціативіз закупівлі ліків, амуніції, гуманітарної допомоги, комп’ютерної техніки та інших потреб місцевої тероборони, ЗСУ та цивільного населення.

Такы результати мотивують нас робити ще більше. Ми прагнемо забезпечити більш системний підхід до організації допомоги. Саме тому компанія активізувала співпрацю зі своїм багаторічнім надійним партнером – благодійним фондом «Діти надії і любові», де акумулюються внески спеціалістів компанії, іноземних колег, партнерів та замовників. До фонду вже надійшло 195 000 грн, які були витрачені на закупівлю пластин та матеріалів для бронежилетів.

Впевнені – ворога можна перемогти лише гуртом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: