fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають «Байєр»

02/ 06/ 2022
    Міжнародна компанія «Байєр», яка працює у сферах охорони здоров’я та сільського господарства, продовжує ведення бізнесу в Україні, стабільно виплачує заробітну плату і додаткову фінансову допомогу українським працівникам та регулярно сплачує податки до державного бюджету. «Байєр» і надалі робить свій внесок у медичну та продовольчу безпеку України, задовольняючи потреби нашої країни в цей непростий час. Компанія продовжує реєстрацію сучасних ліків в Україні, за допомогою яких здійснюватиметься якісна медична допомога хворим, та нових засобів захисту рослин, що дозволить забезпечити стабільність сільськогосподарського виробництва в Україні у майбутньому. «Байєр» зберігає свої інвестиції в Україну на 2023 рік та планує в повному обсязі виробництво медичних препаратів, насіння кукурудзи та засобів захисту рослин, призначених для України на 2023 рік. Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну «Байєр» підтримує населення нашої країни, надавши благодійну допомогу на суму близько 10 млн євро – вже у перші дні цієї війни компанія виділила для підтримки українців 3 млн євро, а також першочергову гуманітарну допомогу у вигляді близько 30 000 доз антибіотиків та 1 т стерильних медичних матеріалів за запитом Міністерства охорони здоров’я України. Згодом низка благодійних організацій та установ охорони здоров’я отримали медичні препарати та вітаміни, одяг, рушники, портативні зарядні пристрої, кошти для придбання базових засобів гігієни та продуктів харчування. На прохання Міністерства аграрної політики та продовольства України понад 1250 дрібних фермерських господарств у 17 областях України отримали від «Байєр» близько 26 тис. мішків насіння кукурудзи, що дозволить їм засіяти близько 30 тис. га полів. Окрім цього, працівники «Байєр» з усього світу висловили свою солідарність з Україною й зібрали понад 1 млн євро благодійних внесків для допомоги нашій країні. Працівники у країнах Європи за підтримки компанії забезпечують житлом колег з України та їхні родини, які змушені виїхати закордон, та організовують місцеві волонтерські кампанії для допомоги українським біженцям. Понад 30 українських співробітників «Байєр» наразі захищають нашу країну в Збройних силах України. Колеги надають їм та військовим частинам, де вони проходять службу, значну допомогу та підтримку.
01/

 

Міжнародна компанія «Байєр», яка працює у сферах охорони здоров’я та сільського господарства, продовжує ведення бізнесу в Україні, стабільно виплачує заробітну плату і додаткову фінансову допомогу українським працівникам та регулярно сплачує податки до державного бюджету.

«Байєр» і надалі робить свій внесок у медичну та продовольчу безпеку України, задовольняючи потреби нашої країни в цей непростий час. Компанія продовжує реєстрацію сучасних ліків в Україні, за допомогою яких здійснюватиметься якісна медична допомога хворим, та нових засобів захисту рослин, що дозволить забезпечити стабільність сільськогосподарського виробництва в Україні у майбутньому. «Байєр» зберігає свої інвестиції в Україну на 2023 рік та планує в повному обсязі виробництво медичних препаратів, насіння кукурудзи та засобів захисту рослин, призначених для України на 2023 рік.

Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну «Байєр» підтримує населення нашої країни, надавши благодійну допомогу на суму близько 10 млн євро – вже у перші дні цієї війни компанія виділила для підтримки українців 3 млн євро, а також першочергову гуманітарну допомогу у вигляді близько 30 000 доз антибіотиків та 1 т стерильних медичних матеріалів за запитом Міністерства охорони здоров’я України.

Згодом низка благодійних організацій та установ охорони здоров’я отримали медичні препарати та вітаміни, одяг, рушники, портативні зарядні пристрої, кошти для придбання базових засобів гігієни та продуктів харчування.

На прохання Міністерства аграрної політики та продовольства України понад 1250 дрібних фермерських господарств у 17 областях України отримали від «Байєр» близько 26 тис. мішків насіння кукурудзи, що дозволить їм засіяти близько 30 тис. га полів.

Окрім цього, працівники «Байєр» з усього світу висловили свою солідарність з Україною й зібрали понад 1 млн євро благодійних внесків для допомоги нашій країні. Працівники у країнах Європи за підтримки компанії забезпечують житлом колег з України та їхні родини, які змушені виїхати закордон, та організовують місцеві волонтерські кампанії для допомоги українським біженцям.

Понад 30 українських співробітників «Байєр» наразі захищають нашу країну в Збройних силах України. Колеги надають їм та військовим частинам, де вони проходять службу, значну допомогу та підтримку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: