fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історія й сучасність Моравії: навесні SkyUp починає польоти до Брно

12/ 01/ 2021
  З 25 квітня 2021 р. авіакомпанія SkyUp відкриває польотну програму за маршрутом Київ – Брно – Київ. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень: щочетверга та щонеділі. Квитки вже доступні на офіційному сайті skyup.aero. Чеське Брно – центр місцевості Моравія, друге за величиною місто країни, що має понад тисячолітню історію. Відоме своє архітектурою, музеями, затишними вуличками та смачною місцевою кухнею, воно приваблює відвідувачів зі всього світу. Крім того, Брно розташоване поруч із автомобільними магістралями, що дозволяють швидко дістатись Праги чи Братислави. Рейс до Брно доповнює польоти до Пардубіце і Праги, які SkyUp планує розпочати навесні, та дозволяє українцям зручно й комфортно відкривати Чехію, досліджувати історію й сучасність цієї центральноєвропейської країни. Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. Навіть у разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку. Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

З 25 квітня 2021 р. авіакомпанія SkyUp відкриває польотну програму за маршрутом Київ – Брно – Київ. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень: щочетверга та щонеділі.

Квитки вже доступні на офіційному сайті skyup.aero.

Чеське Брно – центр місцевості Моравія, друге за величиною місто країни, що має понад тисячолітню історію. Відоме своє архітектурою, музеями, затишними вуличками та смачною місцевою кухнею, воно приваблює відвідувачів зі всього світу. Крім того, Брно розташоване поруч із автомобільними магістралями, що дозволяють швидко дістатись Праги чи Братислави.

Рейс до Брно доповнює польоти до Пардубіце і Праги, які SkyUp планує розпочати навесні, та дозволяє українцям зручно й комфортно відкривати Чехію, досліджувати історію й сучасність цієї центральноєвропейської країни.

Планувати подорож зі SkyUp завжди зручно та безпечно. Навіть у разі скасування рейсів через обмеження польотів кошти у розмірі повної вартості квитка будуть перераховані на баланс пасажира в персональному кабінеті на нашому сайті. Ми також передбачили можливість вивести гроші з балансу на картку. Знаходьте цікаві напрямки та відкривайте світ разом зі SkyUp.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: