fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ірина Кобець промотована на позицію Партнерки LCF Law Group

16/ 11/ 2023
  Юридична група LCF рада повідомити про призначення Ірини Кобець на посаду партнерки. Ірина продовжуватиме керувати практикою судових спорів. До команди LCF Law Group Ірина приєдналася у 2014 році після закінчення Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. За цей час пройшла шлях від помічниці юриста до керівниці практики. Ірина багато років успішно супроводжує складні судові спори, має досвід представництва клієнтів у комплексних процесах у національних судах, в тому числі в резонансних справах, що змінювали судову практику. Є членкинею та активною учасницею заходів Асоціації правників України. З 2021 року – в Раді комітету асоціації з процесуального права.  Ірина спеціалізується на судових спорах у галузях агросектору, банків та фінансів, енергетики, промислово-виробничого комплексу.  Серед її клієнтів: Бунге Україна, VR Global Partners L.P., ПУМБ, Підприємство «Київ», Київський державний фаховий хореографічний коледж, Будмонтажсервіс-1, Fozzy Group. «Ми пишаємося Іриною, цінуємо її за цілеспрямованість, професіоналізм, вміння знаходити рішення у найскладніших кейсах, за відданість справі. Вітаємо із заслуженим підвищенням. Бажаємо нових звершень та визнань», — коментує Анна Огренчук, керуюча партнерка LCF. «Ірина Кобець — блискуча юристка, яскрава спікерка та професійна керівниця практики. Її жага до перемоги, чесність, відповідальність та ґрунтовний підхід до будь-якої справи — це те, що цінує і наша компанія, і наші клієнти», — говорить старший партнер Артем Стоянов.

Юридична група LCF рада повідомити про призначення Ірини Кобець на посаду партнерки. Ірина продовжуватиме керувати практикою судових спорів.

До команди LCF Law Group Ірина приєдналася у 2014 році після закінчення Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

За цей час пройшла шлях від помічниці юриста до керівниці практики. Ірина багато років успішно супроводжує складні судові спори, має досвід представництва клієнтів у комплексних процесах у національних судах, в тому числі в резонансних справах, що змінювали судову практику.

Є членкинею та активною учасницею заходів Асоціації правників України. З 2021 року – в Раді комітету асоціації з процесуального права. 

Ірина спеціалізується на судових спорах у галузях агросектору, банків та фінансів, енергетики, промислово-виробничого комплексу.  Серед її клієнтів: Бунге Україна, VR Global Partners L.P., ПУМБ, Підприємство «Київ», Київський державний фаховий хореографічний коледж, Будмонтажсервіс-1, Fozzy Group.

«Ми пишаємося Іриною, цінуємо її за цілеспрямованість, професіоналізм, вміння знаходити рішення у найскладніших кейсах, за відданість справі. Вітаємо із заслуженим підвищенням. Бажаємо нових звершень та визнань», — коментує Анна Огренчук, керуюча партнерка LCF.

«Ірина Кобець — блискуча юристка, яскрава спікерка та професійна керівниця практики. Її жага до перемоги, чесність, відповідальність та ґрунтовний підхід до будь-якої справи — це те, що цінує і наша компанія, і наші клієнти»,говорить старший партнер Артем Стоянов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: