fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ірина Кобець – новий радник LCF

23/ 11/ 2020
  Юридична група LCF рада повідомити про призначення Ірини Кобець на посаду радника та керівника судової практики. Ірина Кобець – юрист із глибоким розумінням судових процесів, сильними аналітичними навичками та досвідом у законотворчій роботі й проєктах pro bono. До команди LCF Ірина приєдналась у 2014 році. За цей час пройшла шлях від помічника юриста до радника і керівника судової практики. Основною спеціалізацією Ірини є судові спори. Вона має досвід представництва клієнтів у комплексних процесах у національних судах, в тому числі в резонансних справах, що змінювали судову практику. Проєкти, над якими працювала, охоплюють такі індустрії, як енергетика та природні ресурси, інфраструктура і транспорт, фінансові послуги, фармацевтика, агробізнес, а також страхування. «Ми вітаємо Ірину із цим заслуженим підвищенням, яке свідчить про визнання її внеску в розвиток судової практики LCF. Впевнені, що під її професійним керівництвом наші клієнти в надійних руках», – коментує Анна Огренчук, керуючий партнер Юридичної групи LCF.

Юридична група LCF рада повідомити про призначення Ірини Кобець на посаду радника та керівника судової практики.

Ірина Кобець – юрист із глибоким розумінням судових процесів, сильними аналітичними навичками та досвідом у законотворчій роботі й проєктах pro bono. До команди LCF Ірина приєдналась у 2014 році. За цей час пройшла шлях від помічника юриста до радника і керівника судової практики.

Основною спеціалізацією Ірини є судові спори. Вона має досвід представництва клієнтів у комплексних процесах у національних судах, в тому числі в резонансних справах, що змінювали судову практику. Проєкти, над якими працювала, охоплюють такі індустрії, як енергетика та природні ресурси, інфраструктура і транспорт, фінансові послуги, фармацевтика, агробізнес, а також страхування.

«Ми вітаємо Ірину із цим заслуженим підвищенням, яке свідчить про визнання її внеску в розвиток судової практики LCF. Впевнені, що під її професійним керівництвом наші клієнти в надійних руках», – коментує Анна Огренчук, керуючий партнер Юридичної групи LCF.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: