fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інтерв’ю з Русланом Дроботом, комерційним директором Univest, про тенденції ринку пакування в Україні

16/ 04/ 2024
  Друзі, Ділимось інтервю з Русланом Дроботом, комерційним директором Univest, про тенденції ринку пакування в Україні:  🥡 – Які загальні обсяги ринку пакування паперового в Україні?  За нашими оцінками в грошовому еквіваленті обсяг українського ринку в 2023 році збільшився в два рази в порівнянні з попереднім періодом. В натуральному еквіваленті середнє зростання по категоріям склало 60%. Найбільшими драйверами зростання стало відновлення роботи міжнародної мережі ресторанів швидкого харчування. Не менш важливий вплив мало відновлення зруйнованих та відкриття нових магазинів, супермаркетів та АЗК.  🌱– Чи простежуються екологічні тренди в Україні?   Україна є частиною Європи. Відповідальний бізнес інвестує в створення нових виробничих циклів, що дозволять скоротити кількість відходів та збільшити частку товарів, які підлягають повторній переробці. Разом з партнерами ми шукаємо баланс, щоб не збільшилась вартість напою та їжі для споживачів, при цьому скоротивши споживання стаканів для кави та чаю, що містять всередині покриття з РЕ(пластику.) 🇪🇺 – Як співпадають тренди із законодавством Європи?   Європейські країни кардинально наблизились до відмови від продукції з покриттям з РЕ.  Законодавства країн різняться від нульової толерантності до пластику щодо закріплення на нормативному рівні скорочення частки пластику у продукті. 💚– Чому і кому варто обрати Univest в 2024? Univest став першою компанією в Україні та однією з перших в східній Європі, хто запустив виробництво картонного посуду з бар’єрним покриттям на заміну традиційному посуду з пластиковим покриттям у середині.    Лише за перший квартал ми експортували пакувальну продукцію в 10 країн Європи. Віримо, що всі разом ми зробимо світ для наших дітей більш безпечним та чистим!

Друзі,

Ділимось інтерв’ю з Русланом Дроботом, комерційним директором Univest, про тенденції ринку пакування в Україні: 

🥡 – Які загальні обсяги ринку пакування паперового в Україні? 

За нашими оцінками в грошовому еквіваленті обсяг українського ринку в 2023 році збільшився в два рази в порівнянні з попереднім періодом. В натуральному еквіваленті середнє зростання по категоріям склало 60%. Найбільшими драйверами зростання стало відновлення роботи міжнародної мережі ресторанів швидкого харчування. Не менш важливий вплив мало відновлення зруйнованих та відкриття нових магазинів, супермаркетів та АЗК. 

🌱– Чи простежуються екологічні тренди в Україні?  

Україна є частиною Європи. Відповідальний бізнес інвестує в створення нових виробничих циклів, що дозволять скоротити кількість відходів та збільшити частку товарів, які підлягають повторній переробці.
Разом з партнерами ми шукаємо баланс, щоб не збільшилась вартість напою та їжі для споживачів, при цьому скоротивши споживання стаканів для кави та чаю, що містять всередині покриття з РЕ(пластику.)

🇪🇺 – Як співпадають тренди із законодавством Європи?  

Європейські країни кардинально наблизились до відмови від продукції з покриттям з РЕ. 
Законодавства країн різняться від нульової толерантності до пластику щодо закріплення на нормативному рівні скорочення частки пластику у продукті.

💚– Чому і кому варто обрати Univest в 2024?

Univest став першою компанією в Україні та однією з перших в східній Європі, хто запустив виробництво картонного посуду з бар’єрним покриттям на заміну традиційному посуду з пластиковим покриттям у середині.   
Лише за перший квартал ми експортували пакувальну продукцію в 10 країн Європи.

Віримо, що всі разом ми зробимо світ для наших дітей більш безпечним та чистим!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: