fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Interlegal запускає послугу due diligence судна

17/ 05/ 2024
  Коли йдеться про питання дотримання міжнародних санкцій у сфері морських перевезень, попередити потенційну проблему – простіше і ефективніше, ніж долати її наслідки. Тому Interlegal запускає послугу due diligence судна — комплексної перевірки судна, його власників і менеджерів на предмет дотримання міжнародних санкцій. В межах due diligence наші фахівці проаналізують усю наявну офіційну і неофіційну інформацію про судно: історію попередньої комерційної діяльності (суднозаходи у закриті порти, дані AIS; узгодженість і послідовність позицій); структуру володіння і управління будь-якої складності для перевірки зав’язків з підсанкційними особами та компаніями; дані про минулих і діючих власників, менеджерів і операторів у списках санкцій України, США, ООН, ЄС; інформацію з офіційних державних реєстрів країн, куди плануються суднозаходи чи де судно буде здійснювати комерційну діяльність; неофіційні «чорні списки» суден-порушників які використовують у своїй діяльності правоохоронні органи. За результатами перевірки наші клієнти отримують незалежний експертний висновок з повним профілем санкційних ризиків судна, фаховий прогноз щодо операцій з цим активом і рекомендації для мінімізації юридичних наслідків виявлених ризиків. Ця інформація є надійною базою для прийняття подальших управлінських рішень. Важливість точкової експертизи на дотримання санкцій стає очевидною при укладенні будь-яких угод, повязаних з судном - від купівлі-продажу до страхування та комерційного управління. Адже якщо ваш головний бізнес-актив якимось чином дотичний до порушення санкцій чи потрапляє під санкційні обмеження, наслідки для бізнесу можуть бути найгіршими: втрата судна через конфіскацію, довгостроковий арешт чи затримання в ході розслідування відповідних органів, обмеження на суднозаходи до окремих портів, величезні штрафи з боку регуляторів, зірвані контракти і спаплюжена ділова репутація компанії. Interlegal вже 25 років працює в сфері шипінгу та корпоративного права, що гарантує глибоку юридичну експертизу, швидкість аналізу та надійність оцінки санкційних ризиків. Наші клієнти користуються усіма перевагами співпраці з досвідченими фахівцями, які добре знають як ринок в цілому, так і окремих його гравців, мають доступ до широкої мережі контактів і напрацьовану інформаційну базу. За роки роботи ми стикалися з найрізноманітнішими випадками шахрайства, недобросовісності, приховання і викривлення інформації щодо суден, тож можемо розпізнати небезпечні підводні камені там, де інші бачать тільки спокійну гавань. Звертайтеся до юристів Interlegal за due diligence судна і переконайтеся, що ризикувати можна безпечно!

Коли йдеться про питання дотримання міжнародних санкцій у сфері морських перевезень, попередити потенційну проблему – простіше і ефективніше, ніж долати її наслідки. Тому Interlegal запускає послугу due diligence судна — комплексної перевірки судна, його власників і менеджерів на предмет дотримання міжнародних санкцій.

В межах due diligence наші фахівці проаналізують усю наявну офіційну і неофіційну інформацію про судно:

  • історію попередньої комерційної діяльності (суднозаходи у закриті порти, дані AIS; узгодженість і послідовність позицій);
  • структуру володіння і управління будь-якої складності для перевірки зав’язків з підсанкційними особами та компаніями;
  • дані про минулих і діючих власників, менеджерів і операторів у списках санкцій України, США, ООН, ЄС;
  • інформацію з офіційних державних реєстрів країн, куди плануються суднозаходи чи де судно буде здійснювати комерційну діяльність;
  • неофіційні «чорні списки» суден-порушників які використовують у своїй діяльності правоохоронні органи.

За результатами перевірки наші клієнти отримують незалежний експертний висновок з повним профілем санкційних ризиків судна, фаховий прогноз щодо операцій з цим активом і рекомендації для мінімізації юридичних наслідків виявлених ризиків. Ця інформація є надійною базою для прийняття подальших управлінських рішень.

Важливість точкової експертизи на дотримання санкцій стає очевидною при укладенні будь-яких угод, пов’язаних з судном – від купівлі-продажу до страхування та комерційного управління. Адже якщо ваш головний бізнес-актив якимось чином дотичний до порушення санкцій чи потрапляє під санкційні обмеження, наслідки для бізнесу можуть бути найгіршими: втрата судна через конфіскацію, довгостроковий арешт чи затримання в ході розслідування відповідних органів, обмеження на суднозаходи до окремих портів, величезні штрафи з боку регуляторів, зірвані контракти і спаплюжена ділова репутація компанії.

Interlegal вже 25 років працює в сфері шипінгу та корпоративного права, що гарантує глибоку юридичну експертизу, швидкість аналізу та надійність оцінки санкційних ризиків. Наші клієнти користуються усіма перевагами співпраці з досвідченими фахівцями, які добре знають як ринок в цілому, так і окремих його гравців, мають доступ до широкої мережі контактів і напрацьовану інформаційну базу. За роки роботи ми стикалися з найрізноманітнішими випадками шахрайства, недобросовісності, приховання і викривлення інформації щодо суден, тож можемо розпізнати небезпечні підводні камені там, де інші бачать тільки спокійну гавань.

Звертайтеся до юристів Interlegal за due diligence судна і переконайтеся, що ризикувати можна безпечно!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: