fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Interlegal виступив юридичним радником кредитора у спорі з ПАТ «Укрзалізниця»

31/ 10/ 2019
  Юристи компанії Interlegal сформували доказову базу, яка покликана підтвердити вимоги великої транспортно-експедиторської компанії до ПАТ «Укрзалізниця». В рамках роботи за запитом, експерти Interlegal вивчили перспективи та тенденції галузі залізничних перевезень та рекомендували клієнту прискорити подачу відповідного позову до суду. «Проаналізувавши поточний стан справ на ринку, сукупний розмір вимог вже заявлений до ПАТ «Укрзалізниця» (на думку деяких експертів, 3 млрд. грн.), недавно озвучену позицію нового керівництва Міністерства інфраструктури України, можна зробити висновок про доволі високу ймовірність ліквідації монополії в коротко/середньостроковій перспективі та створення декількох підприємств замість одного з «чистого аркуша», - відзначає провідний юрист компанії Дмитро Очколяс. Загальновідомо, що у разі рішення про ліквідацію, терміни на заявлені вимоги кредиторів можуть бути пропущені. Крім того, останнім часом помітно почастішали запити клієнтів Interlegal, зацікавлених в інвестуванні до проектів залізничної інфраструктури, що також свідчить про пожвавлення на зазначеному ринку.

Юристи компанії Interlegal сформували доказову базу, яка покликана підтвердити вимоги великої транспортно-експедиторської компанії до ПАТ «Укрзалізниця».

В рамках роботи за запитом, експерти Interlegal вивчили перспективи та тенденції галузі залізничних перевезень та рекомендували клієнту прискорити подачу відповідного позову до суду.

«Проаналізувавши поточний стан справ на ринку, сукупний розмір вимог вже заявлений до ПАТ «Укрзалізниця» (на думку деяких експертів, 3 млрд. грн.), недавно озвучену позицію нового керівництва Міністерства інфраструктури України, можна зробити висновок про доволі високу ймовірність ліквідації монополії в коротко/середньостроковій перспективі та створення декількох підприємств замість одного з «чистого аркуша», – відзначає провідний юрист компанії Дмитро Очколяс. Загальновідомо, що у разі рішення про ліквідацію, терміни на заявлені вимоги кредиторів можуть бути пропущені.

Крім того, останнім часом помітно почастішали запити клієнтів Interlegal, зацікавлених в інвестуванні до проектів залізничної інфраструктури, що також свідчить про пожвавлення на зазначеному ринку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: