fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Interlegal вдало завершив арбітражну справу в GAFTA

19/ 08/ 2019
  Команда Interlegal вдало завершила арбітраж в GAFTA в спорі, повязаному з частковою несплатою партії борошномельної пшениці, поставленої на умовах CIF. Покупець відмовився сплачувати товар, посилаючись на відхилення показників якості від контрактної специфікації. Для вирішення ситуації, сторони домовились про механізм розрахунку знижки від ціни контракту в залежності від показників, виявлених після повторного аналізу товару в незалежній лабораторії. За підсумками аналізу, фінальна сума контракту була перерахована та покупцям було надано відповідну знижку. Проте, в порушення домовленостей, покупець відмовився проводити сплату остаточного балансу. Продавець ініціював арбітраж. Позиція покупця в арбітражі полягала в тому, що через відхилення якості товар не відповідає опису та цілі, для якої він був придбаний. Продавець наполягав, що шляхом укладення додаткової угоди покупець зберіг контракт чинним, а відхилення за якістю покриті наданою знижкою, таким чином, обовязок покупця сплатити баланс повністю зберігається. Трибунал арбітражу GAFTA повністю підтримав позицію продавця. Після набрання рішенням законної сили, щоб уникнути подальших витрат на визнання та виконання рішення, позивач та відповідач уклали угоду про виплату присуджених сум в розстрочку. Юристи Interlegal проконтролювали виконання мирової угоди, та уся сума вдало надійшла продавцю. Інтереси Клієнта в арбітражі GAFTA представляла юрист Валерія Іванова під керівництвом старшого юриста Андрія Перепелиці.

Команда Interlegal вдало завершила арбітраж в GAFTA в спорі, пов’язаному з частковою несплатою партії борошномельної пшениці, поставленої на умовах CIF.

Покупець відмовився сплачувати товар, посилаючись на відхилення показників якості від контрактної специфікації. Для вирішення ситуації, сторони домовились про механізм розрахунку знижки від ціни контракту в залежності від показників, виявлених після повторного аналізу товару в незалежній лабораторії.

За підсумками аналізу, фінальна сума контракту була перерахована та покупцям було надано відповідну знижку. Проте, в порушення домовленостей, покупець відмовився проводити сплату остаточного балансу. Продавець ініціював арбітраж.

Позиція покупця в арбітражі полягала в тому, що через відхилення якості товар не відповідає опису та цілі, для якої він був придбаний. Продавець наполягав, що шляхом укладення додаткової угоди покупець зберіг контракт чинним, а відхилення за якістю покриті наданою знижкою, таким чином, обов’язок покупця сплатити баланс повністю зберігається.

Трибунал арбітражу GAFTA повністю підтримав позицію продавця.

Після набрання рішенням законної сили, щоб уникнути подальших витрат на визнання та виконання рішення, позивач та відповідач уклали угоду про виплату присуджених сум в розстрочку. Юристи Interlegal проконтролювали виконання мирової угоди, та уся сума вдало надійшла продавцю.

Інтереси Клієнта в арбітражі GAFTA представляла юрист Валерія Іванова під керівництвом старшого юриста Андрія Перепелиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: