fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Interlegal супроводжує купівлю комерційної яхти

05/ 04/ 2019
  До Interlegal звернувся клієнт із запитом про юридичний супровід купівлі яхти для подальшого використання в комерційній діяльності. Одним з побажань клієнта було збереження поточного статусу яхти та подальше її використання в перегонах. Комерційний статус важливо було зберегти також з фінансової точки зору: оскільки за законодавством ЄС яхта, доставлена ​​на митну територію ЄС з метою комерційного використання, звільняється від сплати імпортного ПДВ. Таким чином, перед купівлею постало питання правильної організації структури ведення чартерної діяльності. Юристам потрібно було визначити, в якій юрисдикції зареєструвати компанію – власника яхти, під який прапор поставити яхту, як правильно організувати ведення чартерної діяльності в інших країнах, відмінних від місця реєстрації компанії/яхти. Юристи Interlegal провели порівняльно-правовий аналіз ведення чартерної діяльності в двох популярних європейських юрисдикціях – в Греції та на Мальті. В результаті була підготовлена консультація, та клієнт прийняв рішення стосовно подальшої роботи. Зокрема, юристи проаналізували умови реєстрації та особливості ведення та оподаткування чартерної діяльності в цих країнах. Також були розглянуті правила оформлення та питання оподаткування чартеру, який ведеться на території інших країн середземноморського регіону. Серед іншого, в коло завдань Interlegal за даним проектом входить: реєстрація компанії в іноземній юрисдикції, постановка на облік у податкових органах, відкриття банківського рахунку, реєстрація та страхування яхти, оформлення трудових відносин з екіпажем тощо. Проект вже претендує стати одним з найцікавіших та великих в яхтовій практиці Interlegal за цей рік. Довідка: Міжнародна юридична служба Interlegal - спеціалізована компанія, що з 1995 року практикує в сферах Transport, Shipping and International Trade. Interlegal вважається єдиним центром для ведення бізнесу в країнах Чорноморського/ Азовського (Україна, Грузія, Туреччина, Молдова, Румунія і Болгарія), і Каспійського басейну (Азербайджан, Туркменістан і Казахстан). Також компанія тісно взаємодіє з асоційованими офісами в 29 країнах світу.

До Interlegal звернувся клієнт із запитом про юридичний супровід купівлі яхти для подальшого використання в комерційній діяльності.

Одним з побажань клієнта було збереження поточного статусу яхти та подальше її використання в перегонах. Комерційний статус важливо було зберегти також з фінансової точки зору: оскільки за законодавством ЄС яхта, доставлена ​​на митну територію ЄС з метою комерційного використання, звільняється від сплати імпортного ПДВ.

Таким чином, перед купівлею постало питання правильної організації структури ведення чартерної діяльності. Юристам потрібно було визначити, в якій юрисдикції зареєструвати компанію – власника яхти, під який прапор поставити яхту, як правильно організувати ведення чартерної діяльності в інших країнах, відмінних від місця реєстрації компанії/яхти.

Юристи Interlegal провели порівняльно-правовий аналіз ведення чартерної діяльності в двох популярних європейських юрисдикціях – в Греції та на Мальті. В результаті була підготовлена консультація, та клієнт прийняв рішення стосовно подальшої роботи.

Зокрема, юристи проаналізували умови реєстрації та особливості ведення та оподаткування чартерної діяльності в цих країнах. Також були розглянуті правила оформлення та питання оподаткування чартеру, який ведеться на території інших країн середземноморського регіону.

Серед іншого, в коло завдань Interlegal за даним проектом входить: реєстрація компанії в іноземній юрисдикції, постановка на облік у податкових органах, відкриття банківського рахунку, реєстрація та страхування яхти, оформлення трудових відносин з екіпажем тощо.

Проект вже претендує стати одним з найцікавіших та великих в яхтовій практиці Interlegal за цей рік.

Довідка:

Міжнародна юридична служба Interlegal – спеціалізована компанія, що з 1995 року практикує в сферах Transport, Shipping and International Trade.

Interlegal вважається єдиним центром для ведення бізнесу в країнах Чорноморського/ Азовського (Україна, Грузія, Туреччина, Молдова, Румунія і Болгарія), і Каспійського басейну (Азербайджан, Туркменістан і Казахстан). Також компанія тісно взаємодіє з асоційованими офісами в 29 країнах світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: