fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Interlegal супроводив придбання танкеру на вторинному ринку ЄС

23/ 09/ 2019
  Юристи Interlegal вдало супроводили та закрили угоду з придбання second-hand судна, танкера 5000 DWT, на вторинному ринку ЄС. Супровід включав у себе due diligence судна, узгодження умов угоди, підготовку проекту договору, а також усіх необхідних для закриття угоди документів. Крім того, команда Interlegal розробила схему шипменеджменту, організувала укладення договору на менеджмент, бербоут-чартеру та інших контрактів, необхідних для оперування судном. Юристи корпоративної практики Interlegal надали сервіс з перереєстрації судна під новим прапором. Над угодою працювала команда у складі юриста Миколи Козаченко під керівництвом старшого юриста Андрія Перепелиці.

Юристи Interlegal вдало супроводили та закрили угоду з придбання second-hand судна, танкера 5000 DWT, на вторинному ринку ЄС.

Супровід включав у себе due diligence судна, узгодження умов угоди, підготовку проекту договору, а також усіх необхідних для закриття угоди документів. Крім того, команда Interlegal розробила схему шипменеджменту, організувала укладення договору на менеджмент, бербоут-чартеру та інших контрактів, необхідних для оперування судном. Юристи корпоративної практики Interlegal надали сервіс з перереєстрації судна під новим прапором.

Над угодою працювала команда у складі юриста Миколи Козаченко під керівництвом старшого юриста Андрія Перепелиці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: