fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Interlegal – розширив присутність в рейтингу Best Lawyers

24/ 05/ 2019
  Два партнери Міжнародної юридичної служби Interlegal увійшли в число кращих юристів України за версією престижного рейтингу Best Lawyers. Артур Ніцевич підтвердив свої високі позиції в трьох номінаціях: Міжнародний арбітраж, Корпоративне право, а також Злиття і поглинання (M & A). Артем Скоробогатов вперше увійшов в рейтинг в категорії Морське право. Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers щорічно складає top-list кращих юристів світу за результатами всеосяжного дослідження. Кандидатура номінанта оцінюється колегами-юристами, включеними в рейтинги Best Lawyers минулих років. Best Lawyers - найстаріша і шанованіша рейтингова адвокатська служба в світі. Протягом 30 років Best Lawyers допомагає визначити найкращих адвокатів в різних юрисдикціях і галузях права. Списки найкращих юристів публікуються в провідних місцевих, регіональних та національних виданнях по всьому світу Весь колектив Міжнародної юридичної служби Interlegal вітає партнерів з високим визнанням!

Два партнери Міжнародної юридичної служби Interlegal увійшли в число кращих юристів України за версією престижного рейтингу Best Lawyers.

Артур Ніцевич підтвердив свої високі позиції в трьох номінаціях: Міжнародний арбітраж, Корпоративне право, а також Злиття і поглинання (M & A).

Артем Скоробогатов вперше увійшов в рейтинг в категорії Морське право.

Міжнародне рейтингове агентство Best Lawyers щорічно складає top-list кращих юристів світу за результатами всеосяжного дослідження. Кандидатура номінанта оцінюється колегами-юристами, включеними в рейтинги Best Lawyers минулих років.

Best Lawyers – найстаріша і шанованіша рейтингова адвокатська служба в світі. Протягом 30 років Best Lawyers допомагає визначити найкращих адвокатів в різних юрисдикціях і галузях права. Списки найкращих юристів публікуються в провідних місцевих, регіональних та національних виданнях по всьому світу

Весь колектив Міжнародної юридичної служби Interlegal вітає партнерів з високим визнанням!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: