fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інсайти від KPMG: Можливості для зростання. Комплексні практичні рекомендації

19/ 02/ 2019
  Під час візиту до Харкова експерти KPMG доповіли про останні зміни у валютному законодавстві й корпоративному управлінні, реформи банківського сектору, які сприятливо впливають на інвестиційний клімат у країні. Учасники зустрічі дізнались про зміну сприйняття України іноземними інвесторами. Поступово фокус їхньої уваги зсувається від проблем геополітики в бік розвитку технологій, сервісів і IT індустрії. Експерти підкреслили, що в епоху стрімких змін компаніям та людям варто бути гнучкими. «Гнучкість — це нова валюта сучасного бізнесу й лідерів», — підсумував свій виступ Андрій Цимбал, керуючий партнер KPMG. Учасники панельної дискусії Андрій Тимошенко (KPMG), Едуард Рубін (Telesens IT), Тимур Халілов (ЄБРР), Андрій Дегтяр (Rozdoum) поділились досвідом успішної трансформації своїх компаній. Ключовими чинниками успіху бізнесмени назвали моральну готовність менеджменту до змін, довіру та делегування повноважень, стратегічне планування та контроль запланованих змін. «Компанія завжди має бути готовою до змін. І коли є час — варто приводити процеси, процедури та звітність до високих стандартів», — порадив учасникам Едуард Рубін.

Під час візиту до Харкова експерти KPMG доповіли про останні зміни у валютному законодавстві й корпоративному управлінні, реформи банківського сектору, які сприятливо впливають на інвестиційний клімат у країні. Учасники зустрічі дізнались про зміну сприйняття України іноземними інвесторами. Поступово фокус їхньої уваги зсувається від проблем геополітики в бік розвитку технологій, сервісів і IT індустрії. Експерти підкреслили, що в епоху стрімких змін компаніям та людям варто бути гнучкими.

«Гнучкість — це нова валюта сучасного бізнесу й лідерів», — підсумував свій виступ Андрій Цимбал, керуючий партнер KPMG.

Учасники панельної дискусії Андрій Тимошенко (KPMG), Едуард Рубін (Telesens IT), Тимур Халілов (ЄБРР), Андрій Дегтяр (Rozdoum) поділились досвідом успішної трансформації своїх компаній. Ключовими чинниками успіху бізнесмени назвали моральну готовність менеджменту до змін, довіру та делегування повноважень, стратегічне планування та контроль запланованих змін.

«Компанія завжди має бути готовою до змін. І коли є час — варто приводити процеси, процедури та звітність до високих стандартів», — порадив учасникам Едуард Рубін.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: