fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інсайти Давоського економічного форуму та їхні наслідки для 2024 року

12/ 01/ 2024
  Шановні колеги, Всесвітній економічний форум (ВЕФ) – це глобальна платформа, яка об’єднує лідерів, аналітиків та інноваторів задля формування майбутнього нашого взаємопов’язаного світу. У зв’язку з цим ми раді запросити вас на дискусію “Інсайти Давоського економічного форуму та їхні наслідки для 2024 року”, яка відбудеться 19 січня, о 13:00 СЕТ. Будь ласка, збережіть цю дату у своєму календарі! Зареєструватися Зустріч буде присвячена висновкам ВЕФ, які проллють світло на глобальні економічні тенденції, технологічні досягнення та стратегічні імперативи, що формуватимуть найближчі роки. Ця подія стане платформою для обговорення очікуваного розвитку компаній у 2024 році. Приєднуйтесь до нас і станьте частиною розмови, яка вплине на формування стратегії, сприятиме інноваціям та визначить курс на успіх у 2024 році. Дискусія відбудеться офлайн у Цюріху та в онлайн форматі. Зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Шановні колеги,

Всесвітній економічний форум (ВЕФ) – це глобальна платформа, яка об’єднує лідерів, аналітиків та інноваторів задля формування майбутнього нашого взаємопов’язаного світу. У зв’язку з цим ми раді запросити вас на дискусію “Інсайти Давоського економічного форуму та їхні наслідки для 2024 року”, яка відбудеться 19 січня, о 13:00 СЕТ. Будь ласка, збережіть цю дату у своєму календарі!

Зареєструватися

Зустріч буде присвячена висновкам ВЕФ, які проллють світло на глобальні економічні тенденції, технологічні досягнення та стратегічні імперативи, що формуватимуть найближчі роки. Ця подія стане платформою для обговорення очікуваного розвитку компаній у 2024 році. Приєднуйтесь до нас і станьте частиною розмови, яка вплине на формування стратегії, сприятиме інноваціям та визначить курс на успіх у 2024 році.

Дискусія відбудеться офлайн у Цюріху та в онлайн форматі. Зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: