fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інсайти Всесвітнього Економічного форуму в Давосі та їхні наслідки для 2024 року

  • Дата: 19/01/2024 (ПТ)
  • Мова: англійська без перекладу
  • Час: 13:00 - 16:00
  • Початок реєстраціїо 12:00
Місце проведення:

Google Switzerland, Europaallee 12, 8004 Zurich

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Інсайти Всесвітнього Економічного форуму в Давосі та їхні наслідки для 2024 року. Дата: 19 січня2024. Час: 13:00 16:00. Мова: англійська без перекладу. Початок реєстрації о 12:00. Місце проведення: Google Switzerland, Europaallee 12, 8004 Zurich. Реєстрація офлайн закрита! Шановні колеги, Всесвітній економічний форум (ВЕФ) - це глобальна платформа, яка об’єднує лідерів, аналітиків та інноваторів задля формування майбутнього нашого взаємоповязаного світу. У звязку з цим ми раді запросити вас на дискусію Інсайти Всесвітнього Економічного форуму в Давосі та їхні наслідки для 2024 року, яка відбудеться 19 січня, о 13:00 СЕТ. Початок реєстрації о 12:00. Зустріч буде присвячена висновкам ВЕФ, які проллють світло на глобальні економічні тенденції, технологічні досягнення та стратегічні імперативи, що формуватимуть найближчі роки. Ця подія стане платформою для обговорення очікуваного розвитку компаній у 2024 році. Приєднуйтесь до нас і станьте частиною розмови, яка вплине на формування стратегії, сприятиме інноваціям та визначить курс на успіх у 2024 році. Дискусія відбудеться офлайн у Цюріху та в онлайн форматі. Зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (97) 979 22 89.

Реєстрація офлайн закрита!

Шановні колеги,

Всесвітній економічний форум (ВЕФ) – це глобальна платформа, яка об’єднує лідерів, аналітиків та інноваторів задля формування майбутнього нашого взаємопов’язаного світу. У зв’язку з цим ми раді запросити вас на дискусію “Інсайти Всесвітнього Економічного форуму в Давосі та їхні наслідки для 2024 року”, яка відбудеться 19 січня, о 13:00 СЕТ. Початок реєстрації о 12:00.

Зустріч буде присвячена висновкам ВЕФ, які проллють світло на глобальні економічні тенденції, технологічні досягнення та стратегічні імперативи, що формуватимуть найближчі роки. Ця подія стане платформою для обговорення очікуваного розвитку компаній у 2024 році. Приєднуйтесь до нас і станьте частиною розмови, яка вплине на формування стратегії, сприятиме інноваціям та визначить курс на успіх у 2024 році.

Дискусія відбудеться офлайн у Цюріху та в онлайн форматі. Зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про можливі зміни в розкладі.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380 (97) 979 22 89
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: