fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інноваційні підходи до розвитку one dollar store мережі

16/ 12/ 2021
  Компанія-член Асоціації Real Bargain LLC (ТОВ «Вигідна покупка») активно розвиває торгівельну мережу «Аврора» - найбільша в Україні торгівельна мережа в форматі one dollar store (міжнародно визначений формат магазинів соціально спрямованих товарів з орієнтацією на ціну в 1$). На сьогоднішній день Real Bargain LLC оперує мережею з близько 800 магазинів у кожному регіоні України. Команда «Аврори», використовує свій позитивний досвід у дотриманні найвищих стандартів взаємодії з клієнтами, прогресивний технологічний підхід ведення бізнесу та широку партнерську мережу, підтримує місцевих українських виробників, збільшуючи у своєму асортименті частку їхніх товарів, чим сприяє відродженню та подальшому зміцненню позицій українських невеликих виробників на ринку. Про успіхи компанії, високий рівень внутрішніх стандартів, використані бізнес-моделі викладено у публікації видання Forbes за грудень 2021р.

Компанія-член Асоціації Real Bargain LLC (ТОВ «Вигідна покупка») активно розвиває торгівельну мережу «Аврора» – найбільша в Україні торгівельна мережа в форматі one dollar store (міжнародно визначений формат магазинів соціально спрямованих товарів з орієнтацією на ціну в 1$). На сьогоднішній день Real Bargain LLC оперує мережею з близько 800 магазинів у кожному регіоні України.

Команда «Аврори», використовує свій позитивний досвід у дотриманні найвищих стандартів взаємодії з клієнтами, прогресивний технологічний підхід ведення бізнесу та широку партнерську мережу, підтримує місцевих українських виробників, збільшуючи у своєму асортименті частку їхніх товарів, чим сприяє відродженню та подальшому зміцненню позицій українських невеликих виробників на ринку.

Про успіхи компанії, високий рівень внутрішніх стандартів, використані бізнес-моделі викладено у публікації видання Forbes за грудень 2021р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: