fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інна Бєлянська, яка в даний час є Членом Правління та Керівником департаменту продажів в МетЛайф Україна, призначена новим Генеральним Директором МетЛайф Україна

12/ 10/ 2020
  Моніка Спадло - Коляно, дотепер Генеральний Директор в МетЛайф Україна, призначена Генеральним Директором МетЛайф Польща. МетЛайф Україна інформує про наступні організаційні зміни в керівництві компанії. Моніка Спадло - Коляно залишає посаду Генерального Директора компанії 8го жовтня. Її призначено Генеральним Директором МетЛайф Польща, за умови схвалення рішення регуляторними органами. Моніка Спадло - Коляно розпочала свою карєру в МетЛайф Польща в 2001 році, працюючи старшим спеціалістом з питань скарг клієнтів. Обширні знання в області права дозволили їй перейти в Юридичний департамент у 2007 році та згодом очолити його в листопаді 2012 року. З 2014 року, в рамках корпоративної структури, вона здійснювала нагляд за юридичною діяльністю компаній МетЛайф в Греції, Росії та Україні. У липні 2018 року вона була призначена Генеральним Директором МетЛайф Україна. Під її керівництвом компанія забезпечила потужне та стабільне зростання бізнесу. Інна Бєлянська. Інна Бєлянська, яка в даний час є Членом Правління та Керівником департаменту продажів МетЛайф Україна, призначена Генеральним Директором МетЛайф Україна з 9-го жовтня. Інна Бєлянська розпочала свою кар’єру в МетЛайф в Словаччині в 2000 році як Менеджер Проектів, присвячених запуску бізнесу в Україні; постійно вдосконалювала свої бізнес-знання та розвивала лідерські якості в різних ролях таких як Начальник відділу обслуговування клієнтів, Директор агентства по роботі з брокерами та Директор каналу прямих продажів в МетЛайф. У вересні 2018 року Інна Бєлянська була призначена Керівником департаменту продажів. Вона має ступінь магістра з міжнародної економіки, який здобула в Національному Економічному Університеті України в Києві.

Моніка Спадло – Коляно, дотепер Генеральний Директор в МетЛайф Україна, призначена Генеральним Директором МетЛайф Польща.

МетЛайф Україна інформує про наступні організаційні зміни в керівництві компанії.

Моніка Спадло – Коляно залишає посаду Генерального Директора компанії 8го жовтня. Її призначено Генеральним Директором МетЛайф Польща, за умови схвалення рішення регуляторними органами.

Моніка Спадло – Коляно розпочала свою кар’єру в МетЛайф Польща в 2001 році, працюючи старшим спеціалістом з питань скарг клієнтів. Обширні знання в області права дозволили їй перейти в Юридичний департамент у 2007 році та згодом очолити його в листопаді 2012 року. З 2014 року, в рамках корпоративної структури, вона здійснювала нагляд за юридичною діяльністю компаній МетЛайф в Греції, Росії та Україні. У липні 2018 року вона була призначена Генеральним Директором МетЛайф Україна. Під її керівництвом компанія забезпечила потужне та стабільне зростання бізнесу.

Інна Бєлянська

Інна Бєлянська, яка в даний час є Членом Правління та Керівником департаменту продажів МетЛайф Україна, призначена Генеральним Директором МетЛайф Україна з 9-го жовтня.

Інна Бєлянська розпочала свою кар’єру в МетЛайф в Словаччині в 2000 році як Менеджер Проектів, присвячених запуску бізнесу в Україні; постійно вдосконалювала свої бізнес-знання та розвивала лідерські якості в різних ролях таких як Начальник відділу обслуговування клієнтів, Директор агентства по роботі з брокерами та Директор каналу прямих продажів в МетЛайф. У вересні 2018 року Інна Бєлянська була призначена Керівником департаменту продажів. Вона має ступінь магістра з міжнародної економіки, який здобула в Національному Економічному Університеті України в Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: