fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Інфраструктурний день

28/ 11/ 2017
    Другий рік поспіль наприкінці листопада Комітет з логістики Асоціації збирає разом бізнес та представників державних органів, щоб обговорити поточний стан розвитку та реформування інфраструктури в Україні. Цього року захід пройшов в рамках трьох блоків. Розпочали розмову ми з Ігорем Смілянським, В. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта», щодо реформування та покращення якості сервісу ринку поштово-логістичних послуг. Зокрема, поговорили про підсумки діяльності Укрпошти у 2017 року та плани на наступний рік. Наступна секція була присвячена залізничному транспорту, тож до участі був запрошений Андрій Рязанцев, Директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця», та інші топ-керівники Укрзалізниці. Пан Рязанцев разом зі своїми колегами поділився перебігом реформ в залізничному секторі в Україні. Поговорили про прийняття Закону України «Про залізничний транспорт», запровадження конкурентоспроможного ринку залізничних послуг, залучення приватних інвестицій у залізничний сектор. Також підняли питання безпеки на залізничному транспорті під час здійснення вантажоперевезень та інші важливі питання розвитку залізничної інфраструктури України. І завершили наш захід обговоренням реформування морської та річкової галузей України з Володимиром Омеляном, Міністром інфраструктури України, та Райвісом Вецкагансом, Головою ДП «АМПУ». Компанії підняли питання Методики розрахунку ставок портових зборів та Порядку справляння портових зборів, створення та функціонування Морської адміністрації, прийняття Закону України «Про внутрішній водний транспорт», так само як і підсумки 2017 року та плани на 2018 рік. Ми дуже дякуємо всім учасникам заходу та спікерам за цікаву розмову та приємне спілкування. До зустрічі на Інфраструктурному дні через рік!
01/

 

Другий рік поспіль наприкінці листопада Комітет з логістики Асоціації збирає разом бізнес та представників державних органів, щоб обговорити поточний стан розвитку та реформування інфраструктури в Україні.

Цього року захід пройшов в рамках трьох блоків. Розпочали розмову ми з Ігорем Смілянським, В. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта», щодо реформування та покращення якості сервісу ринку поштово-логістичних послуг. Зокрема, поговорили про підсумки діяльності Укрпошти у 2017 року та плани на наступний рік.

Наступна секція була присвячена залізничному транспорту, тож до участі був запрошений Андрій Рязанцев, Директор з економіки та фінансів ПАТ «Укрзалізниця», та інші топ-керівники Укрзалізниці. Пан Рязанцев разом зі своїми колегами поділився перебігом реформ в залізничному секторі в Україні. Поговорили про прийняття Закону України «Про залізничний транспорт», запровадження конкурентоспроможного ринку залізничних послуг, залучення приватних інвестицій у залізничний сектор. Також підняли питання безпеки на залізничному транспорті під час здійснення вантажоперевезень та інші важливі питання розвитку залізничної інфраструктури України.

І завершили наш захід обговоренням реформування морської та річкової галузей України з Володимиром Омеляном, Міністром інфраструктури України, та Райвісом Вецкагансом, Головою ДП «АМПУ». Компанії підняли питання Методики розрахунку ставок портових зборів та Порядку справляння портових зборів, створення та функціонування Морської адміністрації, прийняття Закону України «Про внутрішній водний транспорт», так само як і підсумки 2017 року та плани на 2018 рік.

Ми дуже дякуємо всім учасникам заходу та спікерам за цікаву розмову та приємне спілкування. До зустрічі на Інфраструктурному дні через рік!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: