fbpx

Інформація щодо обмежень на пунктах пропуску у зв’язку з коронавірусом

13/ 03/ 2020
  До уваги бізнесу! 11 березня Уряд заявив про намір закрити частину пунктів пропуску на кордоні, аби убезпечити життя та здоров’я громадян через поширення коронавірусу COVID-19. Вчора, 12 березня, було поширено інформацію, щодо переліку пунктів пропуску, яким буде введено припинення роботи деяких видів сполучення. Йшлося про те, що обмеження стосуватимуться роботи вантажних морських портів, а також залізничного вантажного сполучення по деяким великим пунктам пропуску. Водночас, фінальний затверджений перелік наразі поки не опубліковано. Європейська Бізнес Асоціація інформує бізнес, що вантажний рух через пункти пропуску, через які проходять найбільші потоки товарів, за інформацією КМУ, працюватиме й надалі. Водночас, вже зараз бізнесу радять обирати для перетину кордону ті пункти пропуску, які є основними пунктами сполучення України з іншими державами. Крім того, доцільно відслідковувати заходи, які вживають інші країни у запобіганні поширенні інфекції, адже пункти пропуску можуть закриватися не лише українською стороною. Світлана Михайловська. заступник директора Європейської Бізнес Асоціації. Безумовно, в ситуації, що складається у зв’язку з коронавірусом, бізнес розуміє необхідність введення жорстких, але все ж важливих попереджувальних заходів, аби мінімізувати поширення COVID-19 в країні і забезпечити належну безпеку для громадян. Проте, оперативний та конструктивний діалог влади з бізнесом дуже важливий у цій ситуації. Тому, наразі бізнес-спільнота все ж очікує на публікацію затвердженого переліку, які саме пункти тимчасово точно припинять свою роботу, аби розуміти, який чином планувати подальшу діяльність та все ж дуже сподівається, що ключові пункти таки продовжать роботу. Європейська Бізнес Асоціація продовжує слідкувати за розвитком подій та оперативно інформуватиме бізнес про всі зміни та оновлення.  

До уваги бізнесу!

11 березня Уряд заявив про намір закрити частину пунктів пропуску на кордоні, аби убезпечити життя та здоров’я громадян через поширення коронавірусу COVID-19. Вчора, 12 березня, було поширено інформацію, щодо переліку пунктів пропуску, яким буде введено припинення роботи деяких видів сполучення. Йшлося про те, що обмеження стосуватимуться роботи вантажних морських портів, а також залізничного вантажного сполучення по деяким великим пунктам пропуску. Водночас, фінальний затверджений перелік наразі поки не опубліковано.

Європейська Бізнес Асоціація інформує бізнес, що вантажний рух через пункти пропуску, через які проходять найбільші потоки товарів, за інформацією КМУ, працюватиме й надалі. Водночас, вже зараз бізнесу радять обирати для перетину кордону ті пункти пропуску, які є основними пунктами сполучення України з іншими державами. Крім того, доцільно відслідковувати заходи, які вживають інші країни у запобіганні поширенні інфекції, адже пункти пропуску можуть закриватися не лише українською стороною.

Світлана Михайловська заступник директора Європейської Бізнес Асоціації
Безумовно, в ситуації, що складається у зв’язку з коронавірусом, бізнес розуміє необхідність введення жорстких, але все ж важливих попереджувальних заходів, аби мінімізувати поширення COVID-19 в країні і забезпечити належну безпеку для громадян. Проте, оперативний та конструктивний діалог влади з бізнесом дуже важливий у цій ситуації.

Тому, наразі бізнес-спільнота все ж очікує на публікацію затвердженого переліку, які саме пункти тимчасово точно припинять свою роботу, аби розуміти, який чином планувати подальшу діяльність та все ж дуже сподівається, що ключові пункти таки продовжать роботу.

Європейська Бізнес Асоціація продовжує слідкувати за розвитком подій та оперативно інформуватиме бізнес про всі зміни та оновлення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: