fbpx

Infopulse опублікував звіт сталого розвитку за 2019 рік «Infopulse: sustainable business»

16/ 07/ 2020

Це другий публічний звіт Infopulse, в якому компанія звітує про досягнення в ключових сферах корпоративної соціальної відповідальності: бізнес, люди, суспільство, навколишнє середовище.

Переглянути звіт

Соціальна відповідальність бізнесу – один зі стратегічних напрямів розвитку компанії. Керуючись однією із фундаментальних цінностей, залученістю, Infopulse здійснює свою діяльність із врахуванням основних засад сталого розвитку: розвиток суспільства, сприяння економічній стабільності та турбота про навколишнє середовище.

Серед основних здобутків Infopulse у 2019-му році:

  • Другий рік поспіль увійшли до списку 100 найкращих аутсорсингових ІТ-компаній світу Global Outsourcing 100, IAOP та стали Національним партнером року Microsoft.
  • Розробили вебсайт Національного музею Тараса Шевченка.
  • Зі студентами НТУУ «Київський політехнічний інститут» та ГО «Україна без сміття» створили чат-бот із сортування сміття.
  • Cпільно з Lviv IT Cluster відкрили Infopulse Data Science & Machine Learning Lab на базі навчальної програми Data Science & Intelligent Systems кафедри системного проєктування факультету електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету ім. Івана Франка.
  • Розпочали проєкт IT HUB на базі факультету інформаційних технологій НТУ «Київський політехнічний інститут», мета якого – завдяки тісній співпраці університету й ІТ-індустрії підвищити якість викладання профільних дисциплін та створити креативний простір для розвитку талантів та креативних ідей студентів.
  • Разом із благодійним фондом «Життєлюб» втілили проєкт із підвищення цифрової грамотності людей старшого віку «Смартфони VS Патефони».
  • Приєдналися до ініціативи Bluebiz і компенсували вуглецевий слід, залишений після перельотів спеціалістів компанії авіалініями Air France, KLM та Delta Air у 2019 році.
  • Здобули перемогу в конкурсі «Велопрацедавець року» Асоціації велосипедистів Києва U-Cycle.
  • Провели більше 20 заходів для спеціалістів компанії в межах річної концепції The Year of Inspiration.

У цілому у 2019 році компанія втілила більше 20 соціальних ініціатив, спрямованих на розвиток суспільства.

Серед стратегічних цілей Infopulse на найближчі роки – продовжувати розвивати якісну та доступну ІТ-освіту в Україні, сприяти технічній трансформації на всіх рівнях, турбуватися про навколишнє середовище, розвивати волонтерство, однак одним із пріоритетних напрямів соціальної відповідальності наразі є відповідь на виклики сьогодення: збереження здоров’я спеціалістів, підтримка системи охорони здоров’я та турбота про клієнтів у період пандемії.

«Розвиток подій у світі, які розгорнулися у зв’язку з COVID-19, вплинув на всі аспекти нашого життя і бізнесу, й ми опинилися в ситуації великої невизначеності. Але одне залишається незмінним: Infopulse – це команда, яка створює майбутнє разом із нашими спеціалістами, клієнтами і партнерами. Наша сила в різноманітності поглядів і спільності принципів, яких ми дотримуємося щодня. Бізнес-розвиток, організаційний, професійний і особистісний розвиток – похідні від базових цінностей Infopulse: залученість, відкритість, гнучкість та інноваційність».

Андрій Анісімов, СЕО Infopulse

Довідка

Infopulse – частина провідної скандинавської корпорації з надання цифрових послуг TietoEVRY, міжнародним постачальником сервісів у сфері досліджень і розробки програмного забезпечення, управління додатками, хмарних та ІТ-операцій, а також кібербезпеки. Серед клієнтів компанії як малі та середні підприємства, так і компанії зі списку Fortune 100 по всьому світу. Заснована 1991 року, компанія налічує понад 2000 спеціалістів і має представництва у 7 країнах Європи та Північної Америки. Infopulse входить до рейтингу 100 найкращих аутсорсингових компаній Global Outsourcing 100® за версією міжнародної асоціації IAOP. Серед клієнтів компанії: BICS, Bosch, British American Tobacco, Citrix, Credit Agricole, ING Bank, Gorenje, Kärcher, METRO Cash & Carry, Microsoft, OTP Bank, Raiffeisen Bank Aval, UkrSibbank BNP Paribas Group, VEON, Vodafone та багато інших.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: