fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

[Інфографіка] Як телевізор Samsung AI TV покращує якість повсякденного життя

05/ 06/ 2024
  Найновіші телевізори AI TV від Samsung Electronics поєднують розваги зі зручністю та безпекою, щоб підвищити рівень повсякденного життя та покращити враження від перегляду. Телевізор Neo QLED 8K QN900D 2024 року оснащений процесором 8K NQ8 AI Gen3. Завдяки 512 нейронним мережам, чип покращує якість контенту з низькою роздільною здатністю до 8K у режимі реального часу [1]. Крім того, користувачі можуть відчути покращене підключення та керування пристроями у SmartThings [2]. Оскільки безпека лежить в основі екосистеми розумного будинку, новий телевізор зі штучним інтелектом оснащений функцією Samsung Knox [3] для посилення заходів безпеки. Дізнайтеся, як телевізор Samsung AI TV відкриває нову еру перегляду [4] [5].   [1] AI Масштабування 8K може бути недоступним при підключенні до ПК або в автоматичному ігровому режимі AI. [2] Обліковий запис Samsung і додаткові налаштування необхідні для роботи SmartThings, як-от режим AI Energy. [3] Samsung Knox встановлюється на телевізори Samsung через Tizen OS для моделей, що були випущені пізніше 2015 року. Для підтримки безпеки телевізор потребує найновіших оновлень програмного забезпечення для покращеного захисту. Захист гарантується протягом трьох років з дати випуску продукту. [4] Зображення призначене лише для ознайомлення. Результати можуть відрізнятися від реального використання. [5] Режим Relumino може бути недоступний для джерел, які не підключаються через DTV або HDMI.

Найновіші телевізори AI TV від Samsung Electronics поєднують розваги зі зручністю та безпекою, щоб підвищити рівень повсякденного життя та покращити враження від перегляду.

Телевізор Neo QLED 8K QN900D 2024 року оснащений процесором 8K NQ8 AI Gen3. Завдяки 512 нейронним мережам, чип покращує якість контенту з низькою роздільною здатністю до 8K у режимі реального часу [1]. Крім того, користувачі можуть відчути покращене підключення та керування пристроями у SmartThings [2]. Оскільки безпека лежить в основі екосистеми розумного будинку, новий телевізор зі штучним інтелектом оснащений функцією Samsung Knox [3] для посилення заходів безпеки.

Дізнайтеся, як телевізор Samsung AI TV відкриває нову еру перегляду [4] [5].

 

[1] AI Масштабування 8K може бути недоступним при підключенні до ПК або в автоматичному ігровому режимі AI.

[2] Обліковий запис Samsung і додаткові налаштування необхідні для роботи SmartThings, як-от режим AI Energy.

[3] Samsung Knox встановлюється на телевізори Samsung через Tizen OS для моделей, що були випущені пізніше 2015 року. Для підтримки безпеки телевізор потребує найновіших оновлень програмного забезпечення для покращеного захисту. Захист гарантується протягом трьох років з дати випуску продукту.

[4] Зображення призначене лише для ознайомлення. Результати можуть відрізнятися від реального використання.

[5] Режим Relumino може бути недоступний для джерел, які не підключаються через DTV або HDMI.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: