fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ілюстративна фінансова звітність згідно з МСФЗ (грудень 2023 року)

22/ 12/ 2023
  BDO опублікувала ілюстративну фінансову звітність згідно з МСФЗ станом на 31 грудня 2023 року. Це оновлення містить інформацію, повязану з прийняттям змін до МСБО 1 та МСБО 12, а також інформацію про інші стандарти, які були видані, але ще не набули чинності. Макроекономічна нестабільність та вплив інфляції  Останні події призвели до численних проблем, що впливають на стабільність світової економіки, включно з конфліктами між країнами, зростанням рівня інфляції, енергетичною нестабільністю та невизначеністю у світовому банківському секторі тощо.  Ці чинники можуть мати значні фінансові наслідки для багатьох підприємств. До них належать компанії, які безпосередньо ведуть діяльність у постраждалих регіонах і секторах, а також компанії, які мають опосередковані інтереси (наприклад, постачальники та клієнти, інвестори та кредитори).  Ця ілюстративна фінансова звітність відображає зміни до вимог стандартів бухгалтерського обліку МСФЗ, однак вона не була суттєво змінена, щоб відобразити загальний вплив цих макроекономічних факторів. Звертайтеся до нас за детальною консультацією щодо міжнародної фінансової звітності. Матеріал англійською мовою. Джерело: BDO Global ЗАВАНТАЖИТИ

BDO опублікувала ілюстративну фінансову звітність згідно з МСФЗ станом на 31 грудня 2023 року. Це оновлення містить інформацію, пов’язану з прийняттям змін до МСБО 1 та МСБО 12, а також інформацію про інші стандарти, які були видані, але ще не набули чинності.

Макроекономічна нестабільність та вплив інфляції 

Останні події призвели до численних проблем, що впливають на стабільність світової економіки, включно з конфліктами між країнами, зростанням рівня інфляції, енергетичною нестабільністю та невизначеністю у світовому банківському секторі тощо. 

Ці чинники можуть мати значні фінансові наслідки для багатьох підприємств. До них належать компанії, які безпосередньо ведуть діяльність у постраждалих регіонах і секторах, а також компанії, які мають опосередковані інтереси (наприклад, постачальники та клієнти, інвестори та кредитори). 

Ця ілюстративна фінансова звітність відображає зміни до вимог стандартів бухгалтерського обліку МСФЗ, однак вона не була суттєво змінена, щоб відобразити загальний вплив цих макроекономічних факторів.

Звертайтеся до нас за детальною консультацією щодо міжнародної фінансової звітності.

Матеріал англійською мовою.

Джерело: BDO Global

ЗАВАНТАЖИТИ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: