fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Іллю Костіна визнано провідним експертом галузі згідно з Who’s Who Legal: Life Sciences 2018

24/ 04/ 2018
  Ілля Костін, партнер та керівник практики інтелектуальної власності та вирішення спорів ЮК “Правовий Альянс”, визнаний одним з провідних експертів у світі за результатами незалежного дослідження ринку юридичних послуг Whos Who Legal: Life Sciences 2018. Визнання одразу в трьох номінаціях - регуляторики, патентних спорів і транзакцій - в черговий раз підтверджують фаховий рівень, глибоку експертизу, унікальний досвід та високу репутацію у цих практиках Іллі Костіна та усієї команди Правового Альянсу. Результати комплексного щорічного дослідження, проведеного авторитетним міжнародним виданням Whos Who Legal (WWL) на основі опитування клієнтів та колег, стали відомі у квітні. Цьогорічне видання WWL: Life Sciences 2018 рекомендує 1047 юристів з 420 фірм по всьому світу та відзначає саме ті юридичні фірми та юристів, які є найбільш кваліфікованими у своїх регіонах. Зокрема, відзначено: 218 юристів у сфері транзакцій, які були обрані за їх видатну роботу в галузі наук про життя, включаючи злиття та поглинання, IPO, операції з цінними паперами та венчурним капіталом, аутсорсинг та інвестиційні угоди та спільні підприємства; 314 експертів із регуляторики, які консультують клієнтів та пропонують іноваційні рішення з низки питань, від розробки продукту та його виробництва до ціноутворення, ринкової безпеки та митних правил; 399 провідних спеціалістів у сфері патентних судових процесів з 211 юрфірм по всьому світу, які мають суттєвий досвід роботи з патентними спорами в різних галузях промисловості, включаючи фармацевтичні препарати, біотехнології та медичні пристрої. Завдяки глибокій нішевій експертизі наших юристів, ЮК “Правовий Альянс” багато років поспіль займає провідні позиції серед українських й світових юридичних фірм у галузі Life Sciences, що охоплює такі сфери, як фармацевтика, медичні вироби, товари народного споживання, медицина, ветеринарія, косметика, хімія, біотехнології, сільське господарство та продукти харчування.

Ілля Костін, партнер та керівник практики інтелектуальної власності та вирішення спорів ЮК “Правовий Альянс”, визнаний одним з провідних експертів у світі за результатами незалежного дослідження ринку юридичних послуг Who’s Who Legal: Life Sciences 2018. Визнання одразу в трьох номінаціях – регуляторики, патентних спорів і транзакцій – в черговий раз підтверджують фаховий рівень, глибоку експертизу, унікальний досвід та високу репутацію у цих практиках Іллі Костіна та усієї команди Правового Альянсу.

Результати комплексного щорічного дослідження, проведеного авторитетним міжнародним виданням Who’s Who Legal (WWL) на основі опитування клієнтів та колег, стали відомі у квітні.

Цьогорічне видання WWL: Life Sciences 2018 рекомендує 1047 юристів з 420 фірм по всьому світу та відзначає саме ті юридичні фірми та юристів, які є найбільш кваліфікованими у своїх регіонах. Зокрема, відзначено: 218 юристів у сфері транзакцій, які були обрані за їх видатну роботу в галузі наук про життя, включаючи злиття та поглинання, IPO, операції з цінними паперами та венчурним капіталом, аутсорсинг та інвестиційні угоди та спільні підприємства; 314 експертів із регуляторики, які консультують клієнтів та пропонують іноваційні рішення з низки питань, від розробки продукту та його виробництва до ціноутворення, ринкової безпеки та митних правил; 399 провідних спеціалістів у сфері патентних судових процесів з 211 юрфірм по всьому світу, які мають суттєвий досвід роботи з патентними спорами в різних галузях промисловості, включаючи фармацевтичні препарати, біотехнології та медичні пристрої.

Завдяки глибокій нішевій експертизі наших юристів, ЮК “Правовий Альянс” багато років поспіль займає провідні позиції серед українських й світових юридичних фірм у галузі Life Sciences, що охоплює такі сфери, як фармацевтика, медичні вироби, товари народного споживання, медицина, ветеринарія, косметика, хімія, біотехнології, сільське господарство та продукти харчування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: