fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» закрили угоду з продажу 49,99% у агрохолдингу Golden Sunrise Agro

22/ 04/ 2021
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» супроводжувала угоду з продажу латвійською компанією Lu Invest 49,99% у агрохолдингу Golden Sunrise Agro. Покупцем частки виступила компанія Unagro Finance Limited (Кіпр), яка до того володіла 50,01% агрохолдингу. Команда корпоративної практики «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Євгена Соловйова консультувала Lu Invest при проведенні переговорів та супроводжувала підготовку документів для угоди, яка була укладена в Україні і підпорядкована праву штату Нью-Йорк, США, із залученням латвійського Swedbank у якості ескроу-агента при здійсненні розрахунків. Проект реалізований у співпраці з PwC Legal Latvia. Агрохолдинг Golden Sunrise Agro заснований у 2006 році. Компанія є засновником сільськогосподарських компаній «Латагроінвест», «Орількалатінвест», «Укрлатагро», «Агролатінвест», «Агротоп», елеваторів «Власівський мірошник» та «Сорочанський мірошник». Земельний банк агрохолдингу становить близько 32 000 га, місткість елеваторів — близько 160 000 тон.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» супроводжувала угоду з продажу латвійською компанією Lu Invest 49,99% у агрохолдингу Golden Sunrise Agro. Покупцем частки виступила компанія Unagro Finance Limited (Кіпр), яка до того володіла 50,01% агрохолдингу.

Команда корпоративної практики «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Євгена Соловйова консультувала Lu Invest при проведенні переговорів та супроводжувала підготовку документів для угоди, яка була укладена в Україні і підпорядкована праву штату Нью-Йорк, США, із залученням латвійського Swedbank у якості ескроу-агента при здійсненні розрахунків.

Проект реалізований у співпраці з PwC Legal Latvia.

Агрохолдинг Golden Sunrise Agro заснований у 2006 році. Компанія є засновником сільськогосподарських компаній «Латагроінвест», «Орількалатінвест», «Укрлатагро», «Агролатінвест», «Агротоп», елеваторів «Власівський мірошник» та «Сорочанський мірошник». Земельний банк агрохолдингу становить близько 32 000 га, місткість елеваторів — близько 160 000 тон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: