fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» захистили інтереси виробничої компанії у спорі про користування земельною ділянкою в Києві

04/ 07/ 2024
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» успішно захистила інтереси ТОВ «Санворд Київ» у судовому спорі з ТОВ «Транселектромонтажбуд» про визнання незаконним і скасування рішення Київської міської ради, визнання права на оформлення в оренду земельної ділянки площею 2,8 га в Дарницькому районі м. Києва. У 2020 році ТОВ «Транселектромонтажбуд» звернулось з позовом до Київської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки, визнання за ТОВ «Транселектромонтажбуд» права на оформлення в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку і виробничо-складських приміщень у її межах. В межах спірної земельної ділянки знаходиться нерухоме майно компанії з виробництва металоконструкцій, матеріалів для покрівлі та зерносховищ – ТОВ  «Санворд Київ». Задоволення позовних вимог ТОВ «Транселектромонтажбуд» могло би призвести до втрати ТОВ «Санворд Київ» доступу та можливості експлуатації власної нерухомості, а земля під нерухомим майном клієнта могла опинитися в користуванні іншої особи. З метою захисту прав та інтересів клієнта команда практики нерухомості та будівництва юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» довела в суді, що перехід прав на земельну ділянку неможливий без присвоєння та зазначення в договорі її кадастрового номера, без попереднього поділу та формування у встановленому законодавством порядку земельної ділянки з метою придбання частини об’єктів нерухомого майна, що на ній розміщені. Адвокати «Ілляшев та Партнери» не дозволили заблокувати законну діяльність ТОВ «Санворд Київ» та надали беззаперечні докази того, що клієнт правомірно набув право власності на нерухомість у межах земельної ділянки. Розгляд справи в судах триває з 2020 року, в тому числі справа вже двічі розглядалась у Верховному Суді. Під час останнього розгляду справи в травні 2023 року Касаційний господарський суд Верховного Суду задовольнив скаргу адвокатів «Ілляшев та Партнери» та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції. Під час нового розгляду справи Північний апеляційний господарський суд 26 червня 2024 року вчергове погодився з обґрунтованою позицією адвокатів «Ілляшев та Партнери» та залишив в силі рішення суду першої інстанції, яким позов опонентів визнаний безпідставним та необґрунтованим та здійснено стягнення судових витрат на користь клієнта. Над проєктом працювали радник, керівник практики нерухомості і будівництва «Ілляшев та Партнери» Дмитро Грибов та адвокат Дмитро Груба.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» успішно захистила інтереси ТОВ «Санворд Київ» у судовому спорі з ТОВ «Транселектромонтажбуд» про визнання незаконним і скасування рішення Київської міської ради, визнання права на оформлення в оренду земельної ділянки площею 2,8 га в Дарницькому районі м. Києва.

У 2020 році ТОВ «Транселектромонтажбуд» звернулось з позовом до Київської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки, визнання за ТОВ «Транселектромонтажбуд» права на оформлення в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку і виробничо-складських приміщень у її межах.

В межах спірної земельної ділянки знаходиться нерухоме майно компанії з виробництва металоконструкцій, матеріалів для покрівлі та зерносховищ – ТОВ  «Санворд Київ». Задоволення позовних вимог ТОВ «Транселектромонтажбуд» могло би призвести до втрати ТОВ «Санворд Київ» доступу та можливості експлуатації власної нерухомості, а земля під нерухомим майном клієнта могла опинитися в користуванні іншої особи.

З метою захисту прав та інтересів клієнта команда практики нерухомості та будівництва юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» довела в суді, що перехід прав на земельну ділянку неможливий без присвоєння та зазначення в договорі її кадастрового номера, без попереднього поділу та формування у встановленому законодавством порядку земельної ділянки з метою придбання частини об’єктів нерухомого майна, що на ній розміщені. Адвокати «Ілляшев та Партнери» не дозволили заблокувати законну діяльність ТОВ «Санворд Київ» та надали беззаперечні докази того, що клієнт правомірно набув право власності на нерухомість у межах земельної ділянки.

Розгляд справи в судах триває з 2020 року, в тому числі справа вже двічі розглядалась у Верховному Суді. Під час останнього розгляду справи в травні 2023 року Касаційний господарський суд Верховного Суду задовольнив скаргу адвокатів «Ілляшев та Партнери» та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

Під час нового розгляду справи Північний апеляційний господарський суд 26 червня 2024 року вчергове погодився з обґрунтованою позицією адвокатів «Ілляшев та Партнери» та залишив в силі рішення суду першої інстанції, яким позов опонентів визнаний безпідставним та необґрунтованим та здійснено стягнення судових витрат на користь клієнта.

Над проєктом працювали радник, керівник практики нерухомості і будівництва «Ілляшев та Партнери» Дмитро Грибов та адвокат Дмитро Груба.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: