fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» захистили емблему Червоного Хреста у спорі з однією з найбільших аптечних мереж в Україні

05/ 05/ 2021
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси Товариства Червоного Хреста України, добилася визнання недійсною торговельної марки однієї з найбільших аптечних мереж. 12 квітня 2021 року Господарський суд міста Києва визнав недійсною торговельну марку за свідоцтвом № 38130, яка включає у себе зображення у вигляді червоного хреста. Понад 400 аптек мережі у 100 містах України використовували цю торговельну марку на своїх вивісках, у рекламі та на декількох сайтах в Інтернеті. Над проектом працювали адвокат Дмитро Нікулеско та юриста Олена Середа. Юридичні послуги Товариству Червоного Хреста України надавалися фірмою pro bono. Нагадаємо, що раніше ЮФ «Ілляшев та Партнери» припинили незаконне використання символіки Червоного Хреста великою мережею медичних центрів в Україні. Червоний Хрест України має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як член Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця та здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про Товариство Червоного Хреста України» та «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні». Використання зображення у вигляді хреста червоного кольору дозволено національним законодавством України та міжнародними угодами лише Товариству Червоного Хреста та його представникам в Україні.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери», яка представляє інтереси Товариства Червоного Хреста України, добилася визнання недійсною торговельної марки однієї з найбільших аптечних мереж.

12 квітня 2021 року Господарський суд міста Києва визнав недійсною торговельну марку за свідоцтвом № 38130, яка включає у себе зображення у вигляді червоного хреста. Понад 400 аптек мережі у 100 містах України використовували цю торговельну марку на своїх вивісках, у рекламі та на декількох сайтах в Інтернеті.

Над проектом працювали адвокат Дмитро Нікулеско та юриста Олена Середа. Юридичні послуги Товариству Червоного Хреста України надавалися фірмою pro bono.

Нагадаємо, що раніше ЮФ «Ілляшев та Партнери» припинили незаконне використання символіки Червоного Хреста великою мережею медичних центрів в Україні.

Червоний Хрест України має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як член Міжнародного Руху Червоного Хреста та Червоного Півмісяця та здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про Товариство Червоного Хреста України» та «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні». Використання зображення у вигляді хреста червоного кольору дозволено національним законодавством України та міжнародними угодами лише Товариству Червоного Хреста та його представникам в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: