fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» забезпечили супровід врегулювання спору з моряком на суму понад 700 тис. доларів США

18/ 05/ 2021
  Команда Одеського офісу ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила юридичним радником грецького судновласника та одного з британських клубів взаємного страхування відповідальності судновласників (P&I Клуб) у процесі врегулювання вимог щодо відшкодування контрактної компенсації у зв’язку з втратою працездатності, а також моральної шкоди з боку українського моряка. Під час перебування у рейсі на території США на судні під іноземним прапором, український моряк відчув нездужання та в терміновому порядку був госпіталізований до місцевої лікарні що, однак, не запобігло тяжким наслідкам для здоров’я, які моряк пов’язує безпосередньо з роботою на судні. Згодом представники моряка подали до судів США одразу декілька позовів до судна (in rem) та судновласника (in personam), а також наклали арешт на судно у місцевому порту. У тісному співробітництві з провідними американськими юридичними фірмами, адвокати «Ілляшев та Партнери» виступили юридичними радниками з українського права та забезпечували супровід процесу оформлення угод про врегулювання. Спір вдалося вирішити мирним шляхом, уклавши з моряком угоду про повне й остаточне врегулювання за правом США, а також отримавши від моряка нотаріальну заяву про відмову від усіх вимог за українським правом. В якості повного та остаточного врегулювання усіх вимог моряк отримав компенсацію у розмірі понад 700 тис. доларів США, що є найбільшою з відомих сум страхового відшкодування, сплачених громадянам України в результаті морських інцидентів.

Команда Одеського офісу ЮФ «Ілляшев та Партнери» виступила юридичним радником грецького судновласника та одного з британських клубів взаємного страхування відповідальності судновласників (P&I Клуб) у процесі врегулювання вимог щодо відшкодування контрактної компенсації у зв’язку з втратою працездатності, а також моральної шкоди з боку українського моряка.

Під час перебування у рейсі на території США на судні під іноземним прапором, український моряк відчув нездужання та в терміновому порядку був госпіталізований до місцевої лікарні що, однак, не запобігло тяжким наслідкам для здоров’я, які моряк пов’язує безпосередньо з роботою на судні.

Згодом представники моряка подали до судів США одразу декілька позовів до судна (in rem) та судновласника (in personam), а також наклали арешт на судно у місцевому порту.

У тісному співробітництві з провідними американськими юридичними фірмами, адвокати «Ілляшев та Партнери» виступили юридичними радниками з українського права та забезпечували супровід процесу оформлення угод про врегулювання.

Спір вдалося вирішити мирним шляхом, уклавши з моряком угоду про повне й остаточне врегулювання за правом США, а також отримавши від моряка нотаріальну заяву про відмову від усіх вимог за українським правом.

В якості повного та остаточного врегулювання усіх вимог моряк отримав компенсацію у розмірі понад 700 тис. доларів США, що є найбільшою з відомих сум страхового відшкодування, сплачених громадянам України в результаті морських інцидентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: