fbpx

«Ілляшев та Партнери» – юридичний радник Товариства Червоного Хреста України

03/ 02/ 2020
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» консультує гуманітарну організацію Товариство Червоного Хреста України з питань ведення діяльності організаціями Товариства на національному та місцевому рівнях. Юридичні консультації надаються фірмою pro bono з усього спектру юридичних послуг. Команда «Ілляшев та Партнери» працює над проектом під керівництвом керуючого партнера Михайла Ілляшева. «Ми розглядаємо надання безкоштовних юридичних послуг Товариству Червоного Хреста України як надзвичайно серйозну професійну та громадську відповідальність, – заявив Михайло Ілляшев. – Ми раді можливості бути корисними Товариству Червоного Хреста в їхній місії, важливість якої важко переоцінити». Одним із найважливіших пріоритетів Товариства Червоного Хреста України вже більше 100 років поспіль є сприяння державі у наданні всебічної допомоги та підтримки найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми і численні благодійні проекти Товариства. На відміну від інших благодійних організацій, Червоний Хрест України має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про Товариство Червоного Хреста України» і «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні».

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» консультує гуманітарну організацію Товариство Червоного Хреста України з питань ведення діяльності організаціями Товариства на національному та місцевому рівнях.

Юридичні консультації надаються фірмою pro bono з усього спектру юридичних послуг. Команда «Ілляшев та Партнери» працює над проектом під керівництвом керуючого партнера Михайла Ілляшева.

«Ми розглядаємо надання безкоштовних юридичних послуг Товариству Червоного Хреста України як надзвичайно серйозну професійну та громадську відповідальність, – заявив Михайло Ілляшев. – Ми раді можливості бути корисними Товариству Червоного Хреста в їхній місії, важливість якої важко переоцінити».

Одним із найважливіших пріоритетів Товариства Червоного Хреста України вже більше 100 років поспіль є сприяння державі у наданні всебічної допомоги та підтримки найбільш незахищеним верствам населення. На це спрямовані програми і численні благодійні проекти Товариства. На відміну від інших благодійних організацій, Червоний Хрест України має особливий гуманітарний мандат, володіє гуманітарною ініціативою як член Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця та здійснює свою діяльність на підставі Законів України «Про Товариство Червоного Хреста України» і «Про символіку Червоного Хреста, Червоного Півмісяця, Червоного Кристала в Україні».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: