fbpx

«Ілляшев та Партнери» – юридичний радник IMMER Group у зв’язку з отриманням фінансування IFC

01/ 02/ 2018
  «Ілляшев та Партнери» виступила юридичним радником міжнародної групи компаній IMMER Group, одного з найбільших у світі виробників гнучких пакувальних матеріалів, у процесі отримання кредитної лінії від Міжнародної фінансової корпорації (IFC). Пакет фінансування IFC у розмірі більше 30 млн євро включає 15 млн євро від інших кредиторів і спрямований на зростання підприємства IMMER Ukrplastic – найбільшого в Україні виробника гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Понад 20 років підприємство забезпечує повний виробничий цикл виготовлення гнучких полімерних пакувальних матеріалів – від гранул і фарб до готових рулонних матеріалів і пакетів. Кошти надані для підтримки економічного зростання завдяки експорту виробництва і створенню робочих місць. На даний момент в IMMER Ukrplastic в Україні працює близько 1,4 тис. осіб. IMMER Ukrplastic займає в Києві 11,3 га з 34 будівлями загальною площею 74 тис. кв. м. Група має 15 складів у Києві, 11 складів у Росії, Європі та Україні. До складу IMMER Group також входять виробничий майданчик цифрового друку IMMER Digital та дизайн-студія IMMER Design Studio. Команда «Ілляшев та Партнери» працювала над даною транзакцією у складі адвокатів Олександра Фефелова та Олександра Виговського, юристів Леоніда Гілевича, Галини Мельник та Наталії Левчук під керівництвом старшого партнера Романа Марченко.

«Ілляшев та Партнери» виступила юридичним радником міжнародної групи компаній IMMER Group, одного з найбільших у світі виробників гнучких пакувальних матеріалів, у процесі отримання кредитної лінії від Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

Пакет фінансування IFC у розмірі більше 30 млн євро включає 15 млн євро від інших кредиторів і спрямований на зростання підприємства IMMER Ukrplastic – найбільшого в Україні виробника гнучких пакувальних матеріалів для харчової, косметичної, фармацевтичної та інших галузей. Понад 20 років підприємство забезпечує повний виробничий цикл виготовлення гнучких полімерних пакувальних матеріалів – від гранул і фарб до готових рулонних матеріалів і пакетів.

Кошти надані для підтримки економічного зростання завдяки експорту виробництва і створенню робочих місць.

На даний момент в IMMER Ukrplastic в Україні працює близько 1,4 тис. осіб. IMMER Ukrplastic займає в Києві 11,3 га з 34 будівлями загальною площею 74 тис. кв. м. Група має 15 складів у Києві, 11 складів у Росії, Європі та Україні. До складу IMMER Group також входять виробничий майданчик цифрового друку IMMER Digital та дизайн-студія IMMER Design Studio.

Команда «Ілляшев та Партнери» працювала над даною транзакцією у складі адвокатів Олександра Фефелова та Олександра Виговського, юристів Леоніда Гілевича, Галини Мельник та Наталії Левчук під керівництвом старшого партнера Романа Марченко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: