fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» – юридичний радник GrainCorp Ltd в Україні

22/ 02/ 2019
  Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» консультує провідного австралійського експортера зерна GrainCorp Ltd з питань ведення господарської діяльності в Україні. Юридичні послуги фірми, серед іншого, включають консультування з питань договорів поставки, зберігання і транспортування зерна, митно-брокерських угод, а також консультування з поточних юридичних питань. Команда «Ілляшев та Партнери» працює над проектом під керівництвом керуючого партнера Михайла Ілляшева. Діяльність GrainCorp Ltd охоплює чотири континенти і понад 30 країн. Компанія займається зберіганням і торгівлею зерновими, забезпечує логістику зернових вантажів. GrainCorp Ltd управляє 7 з 10 експортних терміналів у Східній Австралії. З 1998 року акції компанії торгуються на Австралійській фондовій біржі.

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» консультує провідного австралійського експортера зерна GrainCorp Ltd з питань ведення господарської діяльності в Україні.

Юридичні послуги фірми, серед іншого, включають консультування з питань договорів поставки, зберігання і транспортування зерна, митно-брокерських угод, а також консультування з поточних юридичних питань. Команда «Ілляшев та Партнери» працює над проектом під керівництвом керуючого партнера Михайла Ілляшева.

Діяльність GrainCorp Ltd охоплює чотири континенти і понад 30 країн. Компанія займається зберіганням і торгівлею зерновими, забезпечує логістику зернових вантажів. GrainCorp Ltd управляє 7 з 10 експортних терміналів у Східній Австралії. З 1998 року акції компанії торгуються на Австралійській фондовій біржі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: