fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» – юридичний консультант Міністерства закордонних справ України у процесі набуття прав на доменне ім’я Ukraine.ua

14/ 01/ 2021
  Команда юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» супроводжувала переделегування доменного імені Ukraine.ua на користь МЗС України для розміщення сучасного цифрового порталу про Україну для закордонних аудиторій. Офіційний запуск порталу Ukraine.ua відбувся 14 січня 2021 року. Доменне ім’я Ukraine.ua понад 8 років перебувало у власності приватної особи і не використовувалося. «Ілляшев та Партнери» забезпечили повний юридичний супровід у процесі переделегування доменного імені від приватної особи до центрального органу виконавчої влади. Послуги фірми, з-поміж іншого, включали медіацію з власником доменного імені, підготовку та супровід підписання договору про переделегування домену і передачу виключних майнових прав на торговельну марку, яка стала підставою для початкової реєстрації доменного імені другого рівня в публічному домені .UA, а також підготовку пакету документів, необхідних для  внесення змін до Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг. «Ми раді бути частиною цього унікального проєкту, – заявив Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Шляхом переговорів нам вдалося досягти консенсусу з попереднім власником, що зробило можливим набуття права власності МЗС України на «стратегічне» доменне ім’я у найкоротші терміни і своєчасний запуск порталу. Кожна розвинута країна має своє офіційне міжнародне інтернет-представництво, і Україна тепер не буде винятком». Створення сайту стало можливим завдяки підтримці Посольства Великої Британії в Україні. Подальшу сталу роботу та наповнення порталу забезпечуватиме Український Інститут – профільна державна установа у сфері формування позитивного іміджу України засобами культурної дипломатії. Над проєктом працювали адвокат Дмитро Нікулеско і юрист Олена Середа.

Команда юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» супроводжувала переделегування доменного імені Ukraine.ua на користь МЗС України для розміщення сучасного цифрового порталу про Україну для закордонних аудиторій. Офіційний запуск порталу Ukraine.ua відбувся 14 січня 2021 року.

Доменне ім’я Ukraine.ua понад 8 років перебувало у власності приватної особи і не використовувалося. «Ілляшев та Партнери» забезпечили повний юридичний супровід у процесі переделегування доменного імені від приватної особи до центрального органу виконавчої влади. Послуги фірми, з-поміж іншого, включали медіацію з власником доменного імені, підготовку та супровід підписання договору про переделегування домену і передачу виключних майнових прав на торговельну марку, яка стала підставою для початкової реєстрації доменного імені другого рівня в публічному домені .UA, а також підготовку пакету документів, необхідних для  внесення змін до Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів і послуг.

«Ми раді бути частиною цього унікального проєкту, – заявив Михайло Ілляшев, керуючий партнер ЮФ «Ілляшев та Партнери». – Шляхом переговорів нам вдалося досягти консенсусу з попереднім власником, що зробило можливим набуття права власності МЗС України на «стратегічне» доменне ім’я у найкоротші терміни і своєчасний запуск порталу. Кожна розвинута країна має своє офіційне міжнародне інтернет-представництво, і Україна тепер не буде винятком».

Створення сайту стало можливим завдяки підтримці Посольства Великої Британії в Україні. Подальшу сталу роботу та наповнення порталу забезпечуватиме Український Інститут – профільна державна установа у сфері формування позитивного іміджу України засобами культурної дипломатії.

Над проєктом працювали адвокат Дмитро Нікулеско і юрист Олена Середа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: