fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» успішно захистили українських виробників феросплавів в антидемпінговому розслідуванні Єврокомісії

12/ 06/ 2018
  Команда практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» під керівництвом Олени Омельченко захистила інтереси Української асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту з України і Єгипту феросиліцію. Рішення про припинення розслідування без введення мит було опубліковано на сайті Європейської Комісії 4 червня 2018 р. Це перше за 10 років антидемпінгове розслідування Єврокомісії, що завершилося без застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту товарів походженням з України. Нагадаємо, що скаргу до Європейської Комісії про демпінг при імпорті з України і Єгипту феросиліцію за кодами 7202 21 00, 7202 29 10 і 7202 29 90 подала 19 червня 2017 р. Європейська асоціація виробників феросплавів (Euroalliages), що представляє інтереси найбільших європейських виробників феросиліцію, серед яких – Ferropem, Ferroatlantica, OFZ і Huta Laziska. На підставі скарги було порушено антидемпінгове розслідування, період розслідування – з 1 липня 2016 р. по 30 червня 2017 р. Успішний результат був досягнутий завдяки спільній роботі команди практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» в партнерстві з міжнародною юридичною компанією Jones Day, представниками феросплавної індустрії, зокрема ПАТ «Запорізький завод феросплавів», а також Українською асоціацією виробників феросплавів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України. Українська асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА) створена в 1997 р. До асоціації входять Нікопольський, Запорізький, Краматорський заводи феросплавів, Марганецький і Покровський ГЗК, Побузький феронікелевий комбінат, Державне підприємство «Український науково-технологічний центр «Енергосталь».

Команда практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» під керівництвом Олени Омельченко захистила інтереси Української асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту з України і Єгипту феросиліцію. Рішення про припинення розслідування без введення мит було опубліковано на сайті Європейської Комісії 4 червня 2018 р.

Це перше за 10 років антидемпінгове розслідування Єврокомісії, що завершилося без застосування антидемпінгових заходів щодо імпорту товарів походженням з України.

Нагадаємо, що скаргу до Європейської Комісії про демпінг при імпорті з України і Єгипту феросиліцію за кодами 7202 21 00, 7202 29 10 і 7202 29 90 подала 19 червня 2017 р. Європейська асоціація виробників феросплавів (Euroalliages), що представляє інтереси найбільших європейських виробників феросиліцію, серед яких – Ferropem, Ferroatlantica, OFZ і Huta Laziska. На підставі скарги було порушено антидемпінгове розслідування, період розслідування – з 1 липня 2016 р. по 30 червня 2017 р.

Успішний результат був досягнутий завдяки спільній роботі команди практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» в партнерстві з міжнародною юридичною компанією Jones Day, представниками феросплавної індустрії, зокрема ПАТ «Запорізький завод феросплавів», а також Українською асоціацією виробників феросплавів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Українська асоціація виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції (УкрФА) створена в 1997 р. До асоціації входять Нікопольський, Запорізький, Краматорський заводи феросплавів, Марганецький і Покровський ГЗК, Побузький феронікелевий комбінат, Державне підприємство «Український науково-технологічний центр «Енергосталь».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: