fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» успішно захистили інтереси «Укррічфлот»

10/ 12/ 2019
  Команда практики антимонопольного права юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олександра Фефелова і радника Валерії Гудій відстояла інтереси судноплавної компанії «Укррічфлот» у справі про зловживання монопольним становищем АТ «Укрзалізниця» («Українська залізниця»). З метою захисту інтересів клієнта «Ілляшев та Партнери» ініціювала звернення до Антимонопольного комітету України (АМКУ) і довела порушення законодавства з боку АТ «Укрзалізниця». За допущене зловживання монопольним становищем на ринку, яке призвело до обмеження інтересів судновласників і СК «Укррічфлот» зокрема, АМКУ наклав на АТ «Укрзалізниця» штраф у розмірі 760 тис. грн, а також зобов’язав «Укрзалізницю» припинити порушення шляхом складання економічно обґрунтованого кошторису витрат, пов’язаного з підйомом прогінних споруд залізничних мостів № 1 і № 5 через річку Дніпро, які підлягають відшкодуванню судновласниками. ЮФ «Ілляшев та Партнери» представляла СК «Укррічфлот» на всіх стадіях судового розгляду аж до Верховного Суду. «Ми з самого початку вважали зазначені дії «Укрзалізниці» незаконними, і раді, що думка Антимонопольного комітету України, Верховного Суду України повністю співпала з нашою», – прокоментував рішення Олександр Фефелов, партнер, адвокат і керівник практики антимонопольного та конкурентного права «Ілляшев та Партнери». – Це рішення може стати свого роду прецедентним для вирішення схожих проблем в інших галузях економіки». Судноплавна компанія «Укррічфлот» – найбільший річковий перевізник України. До його складу входять Дніпропетровський, Запорізький, Миколаївський, Херсонський річкові порти. Флот компанії складається переважно із суховантажів, які використовуються для морських і річкових перевезень. Підприємство виконує рейси в басейнах Середземного, Чорного, Азовського, Балтійського і Північного морів, а також річок Дунай, Південний Буг, Дніпро.

Команда практики антимонопольного права юридичної фірми «Ілляшев та Партнери» під керівництвом партнера Олександра Фефелова і радника Валерії Гудій відстояла інтереси судноплавної компанії «Укррічфлот» у справі про зловживання монопольним становищем АТ «Укрзалізниця» («Українська залізниця»).

З метою захисту інтересів клієнта «Ілляшев та Партнери» ініціювала звернення до Антимонопольного комітету України (АМКУ) і довела порушення законодавства з боку АТ «Укрзалізниця». За допущене зловживання монопольним становищем на ринку, яке призвело до обмеження інтересів судновласників і СК «Укррічфлот» зокрема, АМКУ наклав на АТ «Укрзалізниця» штраф у розмірі 760 тис. грн, а також зобов’язав «Укрзалізницю» припинити порушення шляхом складання економічно обґрунтованого кошторису витрат, пов’язаного з підйомом прогінних споруд залізничних мостів № 1 і № 5 через річку Дніпро, які підлягають відшкодуванню судновласниками. ЮФ «Ілляшев та Партнери» представляла СК «Укррічфлот» на всіх стадіях судового розгляду аж до Верховного Суду.

«Ми з самого початку вважали зазначені дії «Укрзалізниці» незаконними, і раді, що думка Антимонопольного комітету України, Верховного Суду України повністю співпала з нашою», – прокоментував рішення Олександр Фефелов, партнер, адвокат і керівник практики антимонопольного та конкурентного права «Ілляшев та Партнери». – Це рішення може стати свого роду прецедентним для вирішення схожих проблем в інших галузях економіки».

Судноплавна компанія «Укррічфлот» – найбільший річковий перевізник України. До його складу входять Дніпропетровський, Запорізький, Миколаївський, Херсонський річкові порти. Флот компанії складається переважно із суховантажів, які використовуються для морських і річкових перевезень. Підприємство виконує рейси в басейнах Середземного, Чорного, Азовського, Балтійського і Північного морів, а також річок Дунай, Південний Буг, Дніпро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: