fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Ілляшев та Партнери» успішно захистили інтереси ТОВ «Свиспан Лімітед» в антидемпінговому розслідуванні

05/ 07/ 2018
  Команда практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» під керівництвом Олени Омельченко успішно захистила інтереси ТОВ «Свиспан Лімітед», одного з найбільших українських виробників продукції деревообробної промисловості, в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну деякої карбамідо-формальдегідної продукції походженням з Російської Федерації. Відповідне рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі було опубліковано 4 липня 2018 року в газеті «Урядовий кур’єр». Завдяки правильно обраній тактиці захисту інтересів клієнта юристам «Ілляшев та Партнери» вдалося домогтись виключення карбамідо-формальдегідного концентрату (КФК) з-під визначення товару, що є об’єктом розслідування та застосування антидемпінгового мита у розмірі 39,94% щодо імпорту в Україну карбамідо-формальдегідної смоли (КФС), що може класифікуватися згідно з УКТЗЕД за кодом 3909 10 00 00 походженням з Російської Федерації строком на п’ять років. Нагадаємо, що антидемпінгове розслідування було порушене за скаргою ТОВ «Карпатсмоли», яке не мало підтримки галузі національного виробництва та наполягало на застосуванні заходів до всієї продукції, без винятку, що може класифікуватись згідно з кодом УКТЗЕД 3909 10 00 00. При цьому, застосування антидемпінгових заходів на КФК призвело би до негативних наслідків для таких суміжних галузей, як деревообробна та меблева галузі. Вилучення КФК із-під дії заходів відповідає національним інтересам України та сприятиме виробництву й експорту українських товарів деревообробної промисловості. ТОВ «Свиспан Лімітед» – одне з найбільших деревообробних підприємств України, працює на ринку України понад 15 років, знаходиться в м. Костопіль, Рівненської області. Підприємство реалізує продукцію під торговою маркою SWISSPAN by Sorbess в країнах Євросоюзу та Азії.

Команда практики міжнародної торгівлі «Ілляшев та Партнери» під керівництвом Олени Омельченко успішно захистила інтереси ТОВ «Свиспан Лімітед», одного з найбільших українських виробників продукції деревообробної промисловості, в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну деякої карбамідо-формальдегідної продукції походженням з Російської Федерації.

Відповідне рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі було опубліковано 4 липня 2018 року в газеті «Урядовий кур’єр».

Завдяки правильно обраній тактиці захисту інтересів клієнта юристам «Ілляшев та Партнери» вдалося домогтись виключення карбамідо-формальдегідного концентрату (КФК) з-під визначення товару, що є об’єктом розслідування та застосування антидемпінгового мита у розмірі 39,94% щодо імпорту в Україну карбамідо-формальдегідної смоли (КФС), що може класифікуватися згідно з УКТЗЕД за кодом 3909 10 00 00 походженням з Російської Федерації строком на п’ять років.

Нагадаємо, що антидемпінгове розслідування було порушене за скаргою ТОВ «Карпатсмоли», яке не мало підтримки галузі національного виробництва та наполягало на застосуванні заходів до всієї продукції, без винятку, що може класифікуватись згідно з кодом УКТЗЕД 3909 10 00 00. При цьому, застосування антидемпінгових заходів на КФК призвело би до негативних наслідків для таких суміжних галузей, як деревообробна та меблева галузі. Вилучення КФК із-під дії заходів відповідає національним інтересам України та сприятиме виробництву й експорту українських товарів деревообробної промисловості.

ТОВ «Свиспан Лімітед» – одне з найбільших деревообробних підприємств України, працює на ринку України понад 15 років, знаходиться в м. Костопіль, Рівненської області. Підприємство реалізує продукцію під торговою маркою SWISSPAN by Sorbess в країнах Євросоюзу та Азії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: